flyfishingwingshootingexpo.com

Yusufi Öyküler

YAYIN TARİHİ 2005-10-01
DOSYA BOYUTU 12,12
ISBN 6050055061
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Ali Gönül
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yusufi Öyküler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Ali Gönül. Okumak Yusufi Öyküler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Zindan, Ah'lar ve of'lar yeri değildir. Zindan; dünyaya bakış açısına göre anlam kazanan, dolayısıyla insan üzerinde etki bırakan bir mekandır. Dört duvar arasına, demir parmaklıklar arasınna girmektir. Kimine göre ibadethane, tefekkürhane, davasına hayata geçirmek için girilen bir süreç, bir berzah, mecradır. Kimine göre de dostlarından, sevdiklerinden kopmaktır.Zindanı, ölümcül hastalıkları tedavi eden acı ilaçla da kıyaslayabiliriz. İlaç acıdır; ama hastalıkları tedavi eder.Zindanın karanlığı meyve yetiştiren tohumları gizleyen toprağa benzer. Gizlilik, görünmezlik ihlası çağrıştırır. İhlas ise kurtuluşu müjdeler. Zaten ilkin kendilerini sonra da toplumlarını değiştirmek için inzivaya çekilme, insanlık tarihi ile yaşıttır."

...larını sıcak tuttu tüm tipler: D'ler, E'ler, F'ler, H'ler, M'ler… İlahi korkudan su fışkırtan taşlar misali aşk fışkırttı, sevgi fışkırttı, Yusufi kokular yaydı taş bağırlı betonlar ... Yusufi Öyküler Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . 9.60 TL. "Zindan, ah'lar ve of'lar yeri değildir. Zindan; dünyaya bakış açısına göre anlam kazanan, dolayısyla insan zerinde etki bırakan bir mekandır. 9.60 TL. Zindan Ah'lar ve of'lar yeri değildir. Zindan; dünyaya bakış açısına göre anlam kazanan dolayısıyla insan üzerinde etki bırakan bir mekandır. Mehmet Ali Gönül. "Zindan, ah'lar ve of'lar yeri değildir. Zindan; dünyaya bakış a ... Yusufi Öyküler İbn Zebâle ... . Zindan; dünyaya bakış açısına göre anlam kazanan dolayısıyla insan üzerinde etki bırakan bir mekandır. Mehmet Ali Gönül. "Zindan, ah'lar ve of'lar yeri değildir. Zindan; dünyaya bakış açısına göre anlam kazanan, dolayısyla insan zerinde etki bırakan bir mekandır. Yusufi Öyküler. İşte bu çalışma, yaşamı...