flyfishingwingshootingexpo.com

Zayıflama KursuKilolarınızdan Ebediyen Kurtulmanın 21 Ruhsal Yolu

YAYIN TARİHİ 2011-04-27
DOSYA BOYUTU 9,38
ISBN 6055524258
DİL TÜRK
YAZAR Marianne Williamson
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Zayıflama KursuKilolarınızdan Ebediyen Kurtulmanın 21 Ruhsal Yolu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Marianne Williamson. Okumak Zayıflama KursuKilolarınızdan Ebediyen Kurtulmanın 21 Ruhsal Yolu çevrimiçi şimdi çok kolay!

'Ağır düşünce yapınız' değişmezse, kilo verseniz bile, bilinçaltında o kiloyu geri alma yönünde ezici bir dürtüyü koruyacaksınız. Çabuk kilo vermeniz daha az önemli, bütün olarak kilo vermeniz daha çok önemlidir; zihninizin, duygularınızın ve bedeninizin, birlikte "ağırlığından kurtulmasını" istersiniz. Vücudunuzdan giden ama ruhunuzdan gitmeyen ağırlık, sadece bir süre için dışa doğru geri dönüşüm halindedir ama geri döneceği neredeyse kesindir. Bu nedenle siz aynı zamanda başlangıçta onu yaratan ve şu anda da olduğu yerde tutan düşünce yapılarını bırakmaya gönüllü olmadıkça, fazla kilodan kurtulmak için mücadele etmek kendi kendini engellemekten başka bir şey değildir. Maneviyatla zayıflama arasında nasıl bir ilişki vardır? Marianne Williamson çığır açan yeni kitabında, kilonuzdan sonsuza dek kurtulmanıza yardım etmek için 21 ruhani dersle, sizin için bu soruyu cevaplıyor. Bu dersler zayıflama için bütünsel bir örneklem oluşturarak Williamson'ın "bilinçli zayıflama" adını verdiği konuyla ilgili ruhsal, duygusal ve psikolojik unsurları ele alıyor. Zayıflama Kursu zayıflama sorunlarınızın asıl nedensel kaynağını ele alıyor: İçinizde, unuttuğunuz bir yer. Bu unutkanlık sadece aklınızı değil bedeninizi de karıştırarak sizi besleyemeyecek şeye uzanmanıza… ve besleyebilecek olanı reddetmenize yol açtı. Zihniniz ruhsal zekâsını yeniden kullandığında, bedeniniz de doğal zekâsını kullanacaktır. Bu kitaptaki 21 ders sizi bir yolculuğa çıkaracak. Her seferinde bir adım atarak kendinizle ve bedeninizle korku ilişkisinden sevgi ilişkisine geçmeyi öğreneceksiniz. Bir kez daha ve her bakımdan yazgınız olan güzel ve huzurlu insana dönüşmek için zihin, beden ve ruhun meydana getirdiği farklı parçalarınızı bütünleştirmeye başlayacaksınız. Yiyeceklerle yeni bir ilişki kurmaya hazır olun… ve kendinizle.

...alog. Home » Zayıflama Kursu & Kilolarınızdan Ebediyen Kurtulmanın 21 Ruhsal Yolu ... Zayıflama Kursu; Kilolarınızdan Ebediyen Kurtulmanın 21 Ruhsal... ... . Zihniniz ruhsal zekâsını yeniden kullandığında, bedeniniz de doğal zekâsını kullanacaktır. ...Ebediyen Kurtulmanın 21 Ruhsal Yolu - %20 indirimli Ağır düşünce yapınız' değişmezse, kilo verseniz bile, bilinçaltında o kiloyu. Maneviyatla zayıflama arasında nasıl bir ilişki vardır? Geri Satıcı Açıklaması. Zayıflama Kursu; Kilolarınızdan Ebediyen Kurtulmanın 21 Ruhsal Yolu, Marianne Wi ... Zayıflama Kursu Kilolarınızdan Ebediyen Kurtulmanın 21 Ruhsal... ... . Zayıflama Kursu; Kilolarınızdan Ebediyen Kurtulmanın 21 Ruhsal Yolu, Marianne Williamson. Ürün Ebatı:Genişlik: 14.00, Uzunluk: 21.00 cm. İç kapağında tarih yazılı. İstanbul : Butik Yayıncılık, [2012]. Fiziksel Tanımlama: 264 s. ; 21 cm. Konu Başlığı: Sağlıklı Zayıflama. Ek Yazar Zayıflama kursu , kiloları...