flyfishingwingshootingexpo.com

Yaşamın Kuralları

YAYIN TARİHİ 2018-11-14
DOSYA BOYUTU 10,91
ISBN 6059800402
DİL TÜRK
YAZAR Richard Templar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yaşamın Kuralları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Richard Templar. Okumak Yaşamın Kuralları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Daha iyi, daha mutlu, daha başarılı bir hayat sürmek için bilmeniz gereken her şey! Bazı insanlar için hayat ne kolay! İçinde bulundukları durum ne olursa olsun, ister iyiye ister kötüye gidiyorlar olsunlar, her hâlükârda doğru şeyleri yapıyorlar sanki. Herkes onları seviyor; onlarla birlikte yaşamak ve çalışmak çok keyifli. Mutlular, çevrelerindeki insanlara vakit ayırabiliyorlar ve neyin önemli olduğunu hep bilir gibiler. Acaba bu insanların farkında olduğu ve bizim fark edemediğimiz bir şeyler mi var? Acaba bir şeyler öğrenebilir miyiz bu insanlardan? Tabii ki… Bu insanlar hayatın kurallarını biliyor. Hayatın kuralları; hayattan daha fazla keyif almanızı, zorluklarla daha kolay başa çıkmanızı ve genel anlamda daha mutlu olmanızı sağlayacak. Hayat sizin ve onu daha iyi yaşamak elinizde!

...mınızı daha iyi kılmak içindir. 1. Size bir vücut verilecektir ... Sağlıklı Yaşamın 13 Altın Kuralı Sağlıklı Yaşam Önerileri ... . Yaşamın Kuralları. Kural 1: Asla kendinden şüphe etme... Sen ne hissediyorsan o her zaman doğrudur. Kural 3: Geçmişte yaptıkların için pişmanlık duyma ve özür dileme.... Yaşam Kuralları. Kişisel Gelişim Ağustos 14, 2013 Yorum yapın. Bu hediye hoş bir söz, bir çiçek veya dua olabilir. 2. Bugün yaşamın bana vereceği bütün hediyeleri şükranla alacağım. Yaşarken öğrendiğimiz pek çok kural vardır. Bunlar görgü k ... Sağlıklı Yaşamın Altın Kuralları ... . Yaşarken öğrendiğimiz pek çok kural vardır. Bunlar görgü kurallarından tutunda yaşadığınız mahallenin kurallarına kadar indirgenebilir. Yaşamın 5 ana öğretisi vardır. Yaşamın Kuralları. Yaşamın kuralları. * Doğduğunuz ilk günden itibaren hayat okuluna başlıyorsunuz. * Öğrenmek ve bilgi ihtiyacı hiç bitmeyen bir süreçtir. Yaşamın belirgin bir ders içermeyen hiçbir bölümü yoktur. Richard Templar. Yaşamın Kuralları Daha iyi, daha mutlu, daha başarılı bir hayat sürmek için bilmeniz gereken her şey! Bazı insanlar için ...