flyfishingwingshootingexpo.com

Sevgiline Söyle Eve Geri Dönüyorum

YAYIN TARİHİ 2018-07-30
DOSYA BOYUTU 8,21
ISBN 6058137004
DİL TÜRK
YAZAR Güler Bilkay Aygün
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sevgiline Söyle Eve Geri Dönüyorum PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Güler Bilkay Aygün. Okumak Sevgiline Söyle Eve Geri Dönüyorum çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kadın tekrar ağlamaya başlayınca adam kadının ellerini tutup,gözlerinin içine baktı;"Bir kitapta okumuştum.İnsan çok sevdiğini bir yakınını kaybettiği gün kalbinde kırk mum yanarmış.Her gün bu mumlardan biri söner, kırkıncı günü tek bir mum kalırmış.Bu mum o kişi ölene kadar kalbindeki özlem olarak yanmaya devam edermiş.""Benim kalbimdeki kırk mum da oldupu gibi duruyor,aradan geçen altı aya rağmen hiçbiri sönmedi.Ben ölene kadar evladımın özleminin ateşiyle beni yakmaya devam edecekler.Ancak öldüğüm gün,yavruma kavuştuğum gün,özlemim bittiğinde bu mumlar sönecek."Hilal ve Serkan mutlu bir yaşam süren, evli genç bir çifttir.Bir gün Serkan'ın kullandığı araçla kaza geçirirler.Kazadan sonra genç çiftin hayatları bambaşka yönlere kayar.Hilal'in yolu,altı ay önce kızları bir cinayete kurban giden yaşlı bir çiftle kesişir.Serkan'ın sırrını öğrendiğinde, artık hiçbirinin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

...line Söyle Eve Geri Dönüyorum. Güler Bilkay Aygün ... Sevgiline Söyle Eve Geri Dönüyorum Güler Bilkay Aygün ... . Leylak Yayınları. 12.96 TL. Kadın tekrar ağlamaya başlayınca adam kadının ellerini tutup, gözlerinin içine baktı; "Bir kitapta okumuştum insan çok sevdiği bir yakınını kaybettiği gün kalbinde kırk mum yanarmış. 14.82 TL. Kadın tekrar ağlamaya başlayınca adam kadının ellerini tutup, gözlerinin içine baktı; "Bir kitapta okumuştum insan çok sevdiği bir yakınını kaybettiği gün kalbinde kırk mum yanarmış. Sevgiline Söyle Eve Geri Dönüyorum. Güler Bilkay ... Sevgiline Söyle Eve Geri Dönüyorum - Güler Bilkay Aygün ... . Sevgiline Söyle Eve Geri Dönüyorum. Güler Bilkay Aygün. Leylak Yayınları....