flyfishingwingshootingexpo.com

Tantra Dönüşümü: Aşk ve Meditasyon

YAYIN TARİHİ 2015-06-12
DOSYA BOYUTU 9,42
ISBN 6055006099
DİL TÜRK
YAZAR Osho
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tantra Dönüşümü: Aşk ve Meditasyon PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Osho. Okumak Tantra Dönüşümü: Aşk ve Meditasyon çevrimiçi şimdi çok kolay!

Aşk diyalektiktir. Tek başına büyüyemezsin. Her zaman hatırla, eğer âşıksan bağlılıktan, birbirine karışmaktan korkma. O zaman bütün olarak onun içine gir. O zaman işler sarpa sararsa, çeperde kaçmaya hazır bir şekilde bekleme. Ve aşk feda etmektir. Çok şey feda etmelisin… Egonu. Hırsını feda etmelisin, mahremiyetini feda etmelisin, sırlarını feda etmelisin, birçok şey feda etmelisin. Sadece romantik bir aşk içinde olmak feda etmeyi gerektirmez. Fakat feda olmadığında, büyüme yoktur. Aşk seni neredeyse tamamen değiştirir; o yeni bir doğumdur. Bir kadını veya erkeği sevmeden önceki kişi asla değilsin. Ateşin içinden geçtin, arındın. Fakat bu cesaret gereklidir. Bütün Tantra’nın mesajı basittir: Eğer gerçekten dünyanın ötesine gitmek istiyorsan, dünyaya derinlemesine gir, tamamen uyanık, farkında ol.

...itapları arasında yer alan Tantra Dönüşümü: Aşk ve Meditasyon yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz ... Tantra Dönüşümü : Aşk ve Meditasyon by Osho ... . Osho. Tek başına büyüyemezsin. Her zaman hatırla, eğer âşıksan bağlılıktan, birbirine karışmaktan korkma. O zaman bütün olarak onun içine gir. Aşk diyalektiktir. Tek başına büyüyemezsin. Her zaman hatırla, eğer âşıksan bağlılıktan, birbirine karışmaktan korkma. Ve aşk feda etmektir. Çok şey feda etmelisin… Egonu. Aşk diyalektiktir. Tanıtım Metni. Yayın Dili. O zaman işl ... Tantra Dönüşümü: Aşk ve Meditasyon - Osho | kitapyurdu.com ... . Ve aşk feda etmektir. Çok şey feda etmelisin… Egonu. Aşk diyalektiktir. Tanıtım Metni. Yayın Dili. O zaman işler sarpa sararsa, çeperde kaçmaya hazır bir şekilde bekleme. Ve aşk feda etmektir. Osho lazer epilasyon, Tantra Dönüşümü Aşk Ve Meditasyon - Osho msn eklentisi, sarki sözleri. Start by marking "Tantra Dönüşümü : Aşk ve Meditasyon" as Want to Read See a Problem? We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Tantra Dönüşümü by Osho. Aşk diyalektiktir.Tek başına büyüyemezsin. Her zaman hatırla eğer âşıksan bağlılıktan birbirine karışmaktan korkma. Alış-Veriş Listeme Ekle. Tantra Dönüşümü Aşk ve Meditasyon. Tantra Dönüşümü: Aşk ve Meditasyon Kağıt Kapak - 12 Haziran 2015. Osho (Eser Sahibi), Shakti Hayriye Güngör (Çevirmen). Bu ürün için ilk yorum yazan siz olun. Tantra Dönüşümü (9786055006099). Marka : Osho (Bhagwan Shree Ra...