flyfishingwingshootingexpo.com

Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi

YAYIN TARİHİ 2018-11-22
DOSYA BOYUTU 3,75
ISBN 6052000052
DİL TÜRK
YAZAR Matthew McKay
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Matthew McKay. Okumak Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine TerapiMücadele et veya kaç yaklaşımından rahatla ve çöz yaklaşımına… Daha önce hiç korku, öfke ve arzularınız karşısında kontrolünüzü kaybettiğinizi hissettiniz mi? Ya da çok güçlü duygularınızın önüne geçemediğiniz oldu mu? Kendinizi korumaya çalışırken ilişkilerinize zarar verdiniz mi? Kapana kısıldığınızı, kendi kendinizi engellediğinizi ve potansiyelinizi ortaya koyamadığınızı düşündünüz mü? Gerçekçi ve günlük hayatınızda kolayca uygulayabileceğiniz öneriler sunan bu kitapla;Olumsuz davranışlarınıza neden olan Sinir Yollarınızı belirleyip yenileriyle değiştirmenin,“Gevşe ve Bırak Tepkisi”nin gücünü keşfedip kullanmanın,Düşüncelerinizi ve duygularınızı kontrol altına alacak Mental Kasınızı güçlendirmenin,“Zihninizi odaklama” yoluyla daha sevecen olmanın yollarını öğreneceksiniz. Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde, her zaman ve her durumda başarabileceksiniz.

...anmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde ... Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi ... ... Matthew Mckay, David Harp. Mücadele et veya kaç yaklaşımından rahatla ve çöz yaklaşımına… Daha önce hiç korku, öfke ve arzularınız karşısında kontrolünüzü kaybettiğinizi hissettiniz mi? Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde... Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine ter ... 8 Adımda Kendi Kendine Terapi - Amfiweb ... ... Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde... Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde, her zaman ve her durumda... Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde......