flyfishingwingshootingexpo.com

Evrenin Ötesi

YAYIN TARİHİ 2018-07-31
DOSYA BOYUTU 5,32
ISBN 6058168350
DİL TÜRK
YAZAR Yağmur Can Değirmenci
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Evrenin Ötesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yağmur Can Değirmenci. Okumak Evrenin Ötesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Zaman zaman trajik, bazen de eğlenceli bir hikâyenin bir araya getirdiği üç kızın hayatta kalma ve sevdiklerini korumak uğruna yapabileceklerinin sınırlarını göreceğimiz bu romanda, fantastik karakterlerle tanışmaya hazır olun. Aşk, ihanet ve fedakârlık kavramlarını yeniden yapılandırmak ve bu kızların kendilerini keşfetmelerine, aslında oldukları ve olabilecekleri kişiyi bulmalarına şahit olacağız. Bir insanın canavara dönüşmeden önce kaç çizgiden atlaması gerekir? Arkadaşını öldürmekle sevdiğini kurtarmak arasında bir seçim yapmanız gerekirse hangisini seçerdiniz? Aslında aşık olduğunuzu sandığınız şey bir kişiden ziyade güç ise… İşte bu soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz!..“ Artık konuşmuyorlardı gerçi ama birbirlerine yakın duruyorlardı. Bu olaylar neticesinde şu an odadaki herkesin birbiriyle bir bağı vardı. Aynı şey uğrunda bir araya gelmek zorunda kalmışlardı ve kimsenin bir suçu yoktu. İntikam peşinde bir melekten bozma yakışıklı bir canavar ışık evrene geçmek ve yok etmek için kendi dünyalarında konaklamak istiyordu ve yandaşlarını yanında tutabilmek içinde insan bedenlerine ihtiyacı vardı.İşte konu bundan ibaretti. Düşününce ne kadar da aptalca geliyordu. Sanki bir masalın içindeydiler. Ve güneş tutulmasında bu masal bitecekti. İki muhtemel son vardı. Işığın sakinleri bu savaşı kazanacak ve o pisliklerin dünya insanlarına ulaşamadan kendi karanlık evrenlerine dönmelerini sağlayacaklardı. Ya da karanlığın sakinleri dünya insanlarının bedenlerini zapt edecek -ki şimdiye kadar iki tanesini almışlardı-güneş tutulmasından sonra da aralarında dolaşacaktı. Amacına bir adım daha yaklaşırken Kül Kanat’ın kaç tane yandaşını feda ettiği pek umurunda değil gibiydi. ”

...in etkisiyle uzayan, bükülen ve kıvrılan esnek yapısını anlatıyor ... Evrenin Ötesi ... . Kitap Hakkında: Kitap: Evrenin Ötesi Orijinal adı: Across The Universe Yazar:Beth Revis Sayfa sayısı: 408 Yayınevi: Olimpos Goodreads puanı: 3... ...etkileyen "Açlık Oyunları" serisiyle "galiba seviyorum" demiştim, Evrenin Ötesi ile de "kabul et artık, seviyorsun" dedim. ✮ Evrenin Ötesi ✮. ⇨ Resmen bu seri beni ciddi anlamda kendine çekiyordu. Herkese merhaba! Vlog maratonundan sonra nabersiniz ? Ben süperim. Otu ... Evrenin Ötesi Serisi | E-Kitap Arşivi | Epub İndir, Ücretsiz E-Kitap İndir ... . Herkese merhaba! Vlog maratonundan sonra nabersiniz ? Ben süperim. Oturduğum yerden çok eğlenceli ve destekleyici yorumlar aldım. Bir yandan da Evrenin Ötesi'ni büyük bir keyifle okudum. Evrenin Ötesi Serisi. Gizem ve bilimkurgu nasıl bir kitap olur diye merak ederseniz. Evrenin Ötesi serisi bu sorunuzun cevabı olacak. Herkesin saklayacak sırları vardır. Bilim kurgu ile aranız ü-üf berbatsa başlamanız için iyi bir seri olabilir, Evrenin Ötesi serisi. Çünkü sadece bilim kurgudan oluşmuyor; aksiyonu bol, aşkı bol, gerginliği bol. Evren'de 4. Boyut ve Ötesi | Boyutlar Arası Geçişler | Görünmeyen Boyutlara Matematiksel Bakış - Продолжительность: 1:10:27 Popüler Bilim TV Belgesel - Video 198 237 Başka Evren'in Kapısı Mı? Godspeed kalkışa hazır! Zamanın ve evrenin ötesinde bir aşk. Sırlar, cinayetler ve yalanlar üzerine kurulu dev bir uzay gemisi. Amerikan gençliği yeni bir heyecan fırtınasına kapıldı: Evrenin Ötesi. Kitap: Evrenin Ötesi (Across the Universe #1) Orijinal adı: Across the Universe Yazar: Beth Revis Yayıncı: Olimpos Yayınları Goodreads Puanı: 3.80 (50.393 oy) Sayfa Sayısı: 408....