flyfishingwingshootingexpo.com

Oyun Kitabı

YAYIN TARİHİ 2015-06-01
DOSYA BOYUTU 12,65
ISBN 6059909105
DİL TÜRK
YAZAR Brian Burns
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Oyun Kitabı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Brian Burns. Okumak Oyun Kitabı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitap insanoğlunun yaratıcılığını yüzyıllardır giderek artan bir miktarda aktardığı oyunların mümkün olduğunca fazlasını, detaylı anlatımlarla, çizimlerle ve resimlerle en eğlenceli şekilde size sunmayı amaçlıyor.Binlerce yıl boyunca tarih insanoğlunun iyi bir oyuncu olduğunu kaydetti. Antik uygarlıklardan kalma en eski yazılı kayıtlar, sıklıkla Tic Tac Toe gibi basit oyunlardan bahseder. Medeniyet ilerlerkenoyunların karmaşıklığı da arttı. Oynanan en eski oyunlar muhtemelen basit yarış türevleriydi, fakat birçoğu yüzyıllar geçtikçe gelişip olgunlaşarak Satranç ve Şogi gibi modern oyunlara dönüştüler.Oyunlara ve oyun tahtalarına yapılan atıflar sıklıkla Hadrian duvarı gibi eski kalıntılara kazınmış bir şekilde bulunmuştur.Bu kitapta çocuklardan yetişkinlere kadar olan yaş grupları için, bazılar pek bilinmeyen ve bazıları da yaygın oynanan 150’den fazla oyun anlatıldı. Oyunlar beş ayrı bölüme ayrıldı. Kitapta 300’den fazlaçizim ve yine bir o kadar resim ile oyunların oynanışları işlendi. Ayrıca renkli bir indeksle tek kişiyle, iki kişiyle, sekizden fazla kişiyle, seyahatte, yarım saatten az sürede veya küçük çocuklar tarafındanoynanabilecek oyunlar belirtildi.

...r. Kendin Yap Kitabı - Saftirik Greg'in Günlüğü ... Oyun Kitapları ve Setleri | Sözcü Kitabevi ... . Jeff Kinney. Epsilon Yayınevi. Şirinler Oyun Kitapları Seti (5 Kitap Takım). Kolektif. Pogo Çocuk. Oyun kitaplarını 1k okurlarının okuma tercihlerine göre filtreleyerek inceleyebileceğiniz sayfa. 250 kitaptan 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor. : Kategori Seçiniz Kahve Kolonya Kitap Elektronik Film Müzik Hobi Oyun Kırtasiye ve Kişisel Ürünler İmzalı Kitaplar Çok Satan Kitaplar Kitap Setleri Küçük Prens - Eğlenceli Oyun ve Aktivite Kitabı. Tüm kategorilerde Kitap Araç-Gereç Hediyelik E ... Oyun Kitapları - GittiGidiyor | Kitap Adı ... . Tüm kategorilerde Kitap Araç-Gereç Hediyelik Eşya Hobi kapida-odeme-kitap Mutfak Takılarımız Tele 1 Oyun Setleri. Alt Kategoriler. Anasayfa. Kitap. Hobi. Cemile nin Büyük Oyun Kitabı 1 Kaknüs Yayınları 9789752564411 Kolektif. Sepete At Hemen Al. Çıkartmalı Yolculuk Oyun Kitabı İş Bankası Kültür Yayınları R. Gilpin. ...Politika Siyaset Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih Yemek Kitapları Yerli ve Yabancı Roman Sahaf Kitap Aile Çocuk Hizmet. Şirinler Oyun Kitapları Seti (5 Kitap Takım). Pogo Çocuk. 75,00 43,50. 49,90 TLFiyatları Gör4 fiyat, en ucuz 49 TL. %17. Teo'nun Kaka Kitabı. Duracell Alkalin Tekli 9 V Pil14,01 TL28 satıcı, en ucuz 12 TL. %56Star Tombala Oyun Takımı5,99 TL6 satıcı, en ucuz 5,99 TL. Kolektif Troller - Renkli Oyunlar Çıkartmalı Faaliyet Kitabı kitap En sevdiğin karakterleri capcanlı renklerle boya, bulmacaları çöz ve çıkartmalarını yapıştırarak eğlen! ...Edebiyat Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri Edebiyat Yabancı Osmanlıca Kitaplar Oyuncak. Oyun Kitapları - Kategori kitapları. Sadece stoktakileri göster | Ürün Göster: 10 20 30 40 50 100. Oyun Kitapları. Popülerliğe göre sırala. Yeni kitaplara göre sırala. Alfabetik olarak sırala: A dan Z ye. Çok satan kitaplar. Oyun Kitapları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Ejderhalar Etkinlik Kitabı. Andrea Pinnington. Altın Kitaplar. Oyun Kitabı. 325 likes. Oyunlarla ilgili ...