flyfishingwingshootingexpo.com

Cariyenin Kızı

YAYIN TARİHİ 2012-02-13
DOSYA BOYUTU 6,91
ISBN 6055381141
DİL TÜRK
YAZAR Pai Kit Fai
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Cariyenin Kızı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Pai Kit Fai. Okumak Cariyenin Kızı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Erkek boyunduruğu altına girmeye direnen küçük kadınların hikâyesi…“Yirminci yüzyılın erken dönemlerine kadar Çin’de asırlar boyu mutlak bir erkek egemenliği hâkimdi. Kadınlar bütün haklardan mahrumdu ve yalnızca erkeklere hizmet etmek için varlardı. Kadınlar, köle, cariye ve fahişe olarak hizmet veriyordu.”Bir anne ile kızının içinizi burkacak kader yolculuğu...Genç bir cariye, Çin’in kırsal bölgesinde dünyaya bir kız çocuğu getirir. “Güzel Olan” anlamını taşıyan Li-Xia ismine sahip bu kız, annesinin ölümü sonucunda babasının kendisini satma çabalarına karşı koyar ve bir İngiliz gemi kaptanıyla kaçmayı başarır. Yolculuk öncesinde annesinin bir âlim olduğunu öğrenir. Onun gibi olmak için elinden gelen her şeyi yapmaya karar veren Li-Xia, hedefine ulaşmaya yakın büyük aşkına da kavuşur. Ancak mutluluğu uzun sürmez. “Küçük Yıldız” anlamını taşıyan Siu-Sing adlı minik kızını dünyaya getirirken sonsuza dek hayata gözlerini yumar. Ölümünden hemen önceyse kızının güvenle büyüyebileceği bir yere götürülmesini emreder. Böylelikle baba-kızı birbirinden ayırmış olur.Siu-Sing, götürüldüğü yerde daha güvenli bir yaşama kavuşabilecek mi? Annesinin vasiyetini yerine getirerek yarım kalmışlıkları tamamlayabilecek ve yıllar sonra babasıyla buluşmayı başarabilecek mi?Pai Kit Fai’ın yazarlığını üstlendiği elinizden düşüremeyeceğiniz, soluk soluğu okuyacağınız “ Cariye’nin Kızı” adlı bu kitap, Çin’deki kadın köleliği geleneğinin kısa, sosyal bir tarihçesini gözler önüne seriyor.“Her gizli mutluluğu ara. En ufağını dahi neşenin, al yanına.Bunlarındır ki, her biri bedeldir bir saf altına.”

...r tarihçesini gözler önüne seriyor. Cariyenin Kızı ... Cariyenin Kızı | Kitap.net ... . 46,50 TL. Sepete Ekle. Böylelikle baba-kızı birbirinden ayırmış olur.Siu-Sing götürüldüğü yerde daha güvenli bir yaşama kavuşabilecek mi? Bir Kan Themes yapımıdır. keyboard_arrow_down Etiket: Cariyenin Kızı Mihrimah. 3.  270.  Cariyenin Kızı Mihrimah Demet Altınyeleklioğlu. 8 sene önce Bu yazı sabitlenmiştir. İlk kitabını hemencecik bitirdiğim Demet Altınyel ... Cariyenin Kızı Mihrimah - Ekşi Sözlük ... . İlk kitabını hemencecik bitirdiğim Demet Altınyeleklioğlu ' nun ikinci kitabıdır.(Osmanlı Hanedanı serisinin ikinci kitabı) Gitgide kendini geliştiren bir yazar olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Cariyenin Kızı. Pai Kit Fai; Çeviren: Pınar Atik Yayın Evi: Akıl Çelen Kitaplar; Kategorisi: Edebiyat 2012, 14.0x22.0, 544 sayfa, Türkçe, Karton Kapak. ISBN No: 9786055381141. O güçte bir annenin, o tutkuda bir babanın kızı, Hafza''nın torunu, Sinan''ın açmazı, Rüstem''in gelini olmanın aykırı bir bedeli vardı. Moskof Cariye Hürrem. Cariyenin Kızı Mihrimah. Alternatif kenar çubuğu içinde bileşen bulunamadı! Cariyenin Kızı Mihrimah. Üç kıtaya yayılan bir imparatorluk, sayısız entrikanın döndüğü bir saray, güç ve tutkunun kızı bir güzel.. Böylelikle baba-kızı birbirinden ayırmış olur.Siu-Sing, götürüldüğü yerde daha güvenli bir yaşama kavuşabilecek mi? Cariyenin kızı mihrimah. Yazarı: Demet Altınyeleklioğlu. 34.88 TL. Pai Kit Fai'ın yazarlığını üstlendiği elinizden düşüremeyeceğiniz, soluk soluğu okuyacağınız " Cariye'nin Kızı" adlı bu kitap, Çin'deki kadın köleliği geleneğinin kısa, sosyal bir tarihçesini gözler......