flyfishingwingshootingexpo.com

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Türkistan mı? Kürdistan mı?

YAYIN TARİHİ 2015-05-30
DOSYA BOYUTU 5,70
ISBN 6055135027
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Fatih Bekirhan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Doğu ve Güneydoğu Anadolu Türkistan mı? Kürdistan mı? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Fatih Bekirhan. Okumak Doğu ve Güneydoğu Anadolu Türkistan mı? Kürdistan mı? çevrimiçi şimdi çok kolay!

Orta Doğu’daki kanlı olayların sebeplerinin başında da; Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında kurdurulacak küçük devletçiklerin birbirleriyle savaştırılması suretiyle kaos ortamı oluşturulması ve İsrail’in güvenliğinin bu şekilde sağlanması amaçlanmaktadır. Türkiye, Suriye, İran, Irak, Mısır ve yahut başka bir Orta Doğulu Müslüman ülkenin güçlendiği zaman İsrail ile çatışmaya girme ihtimalini düşünen Batılı ülkeler ve İsrailli strateji uzmanları, kendileri açısından tehlikeli gördükleri bu durumu ortadan kaldırmak amacıyla “küçük devletçikler” projesinin tatbikine geçmişlerdir.Bu kitabı yazmamızdaki amaç, emperyalistlerin halkımıza dayattığı asılsız tarihi iddiaları ve bu istikamette sürdürülen maksatlı propagandaları boşa çıkararak, bölgede yaşayan insanlarımızın kardeşliğinin, dünya durdukça devamına katkı sağlamaktır. Sevgili okuyucular; kitabı okuduktan sonra Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Türkistan mı yoksa Kürdistan mı olduğuna karar verecek olan, tabii ki sizlersiniz.”

...ebeplerinin başında da; Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında kurdurulacak küçük devletçiklerin birbirleriyle savaştırılması suretiyle kaos ortamı ... Doğu ve Güneydoğu Anadolu Türkistan mı? Kürdistan mı? ... ... Sevgili okuyucular; kitabı okuduktan sonra Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Türkistan mı yoksa Kürdistan mı olduğuna karar verecek olan, tabii ki sizlersiniz." Mehmet Fatih Bekirhan. Orta Doğu'daki kanlı olayların sebeplerinin başında da; Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında kurdurulacak küçük devletçiklerin birbirleriyle savaştırılması suretiyle kaos ortamı... Kürdistan mı? 145. Gizli Belgelerine göre ... Doğu ve Güneydoğu Anadolu Türkistan mı? Kürdistan mı? ... ... Kürdistan mı? 145. Gizli Belgelerine göre...