flyfishingwingshootingexpo.com

Gül ve Avcı (Ciltli)

YAYIN TARİHİ 2015-06-10
DOSYA BOYUTU 5,27
ISBN 6055358945
DİL TÜRK
YAZAR Asude
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gül ve Avcı (Ciltli) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Asude. Okumak Gül ve Avcı (Ciltli) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar! Bir Erkek… Varlığı hem tehlikeli ve korkunç, hem de sonsuza değin güçlü ve korunaklı… Onun karşı konulmaz etkisine kapılan bir kadın sıcak bir gülüşüyle ısınabilir, mavi gözleriyle sonsuz bir denize açılabilir, siyah saçlarıyla zifiri bir geceye korkusuzca dalabilirdi. Ona yaklaşmak ise ateşe çırılçıplak yürümek demekti. Bir Kadın… Hem bir kraliçe kadar sarsılmaz, hem de titremeye hazır bir yaprak gibi ürkek ve utangaç… Bir erkeği masumiyetiyle prangasız tutsak edebilir, incindiğinde ise bütün dünyaya kafa tutabilirdi. Kalbi ve masumiyeti acımasızca ihlal edildiğinde artık onun için ateşe yürümek zamanı gelmişti. Kadın ateşten korkmuyordu, çünkü çoktan yanmıştı. Evelyn Rosa Drummond, en değerli varlığı olan kalbini bu tehlikeli adama sunduğunda onun aşkına erişebileceğine inanmıştı. Oysa tüm varlığını emanet ettiği Harewood Dükü Julian Benedict Wharton tarafından bir fahişe olarak görülmek gibi korkunç bir yanılgının kurbanı olmuştu. Ve talih, karşısına dayanılmaz bir intikam fırsatı çıkardı. Herkesin çekindiği bu tehditkâr ve gizemli adama yapılan cinayet suçlamasını ispatlayacaktı. Oysa Julian’ın en yakınına kadar sızmayı başardığında, kalbinin müthiş bir sınanmaya tabi tutulacağından habersizdi. Gönlünü bir kez daha bu cazibeli adama kaptırmayacağına söz vermek ise gölgesine sığındığı bir yalandan öteye gidemeyecekti!

...rşı konulmaz etkisine kapılan bir kadın sıcak bir gülüşüyle ... Gül Ve Avcı Ciltli - ePttAVM ... ... Gül ve Avcı Ciltli. Yayınevi / Marka: Ephesus Yayınları. Barkod: 9786055358945. Babam İflas Edince Ciltli Ephesus Yayınları Asude. 31,94 ₺. Pabucumun Ajanı 1 (Ciltli). 22,36 TL. Ateşle Oynama (Ciltli). 24,50 TL. Babam İflas Edince (Ciltli). 19,12 TL. Dikkat Aşk Çıkabilir (Ciltli). 22,36 TL. Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar! Bir Erkek Varlığı hem tehlikeli ... Gül ve Avcı Ciltli ... ... Önce isyancısını yıkar! Bir Erkek Varlığı hem tehlikeli ve korkunç, hem de sonsuza değin güçlü ve korunaklı. Onun karşı konulmaz etkisine kapılan bir kadın sıcak bir gülüşüyle... Gönlünü bir kez daha bu cazibeli adama kaptırmayacağına söz vermek ise gölgesine sığındığı bir yalandan öteye gidemeyecekti! Gül ve Avcı (Ciltli) Asude. Gül ve Avcı Ciltli-Asude-Ephesus Yayınları-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 470 -Basım Yılı 2015 | Bir baskaldiridir ask... Önce isyancisini yikar! 9786055358945. 433032. Gül ve Avcı Ciltli. Ephesus Yayınları. %20. Güneşi Söndürmem Gerek (Ciltli Set). Emre Gül. Ephesus Yayınları. 84,00 67,20. Stokta yok. Gül ve Avcı (Ciltli) hakkında pdfkitaplarim tarafından yazılan gönderiler. Gül ve Avcı (Ciltli) Pdf İndir. Gönderi tarihi 26 Nisan 201626 Nisan 2016 pdfkitaplarim tarafından. Gül ve Avcı (Ciltli)-EPHESUS YAYINEVİ SAHAF-12345678290925-Asude-Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar! Bir Erkek Varlığı hem tehlikeli ve korkunç, he. Asude adlı yazara ait Gül ve Avcı kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. : Ciltli. Kağıt Türü. : 2. Hamur. Gül ve Avcı, Asude, Ephesus Yayınları. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786055358457. Pabucumun Ajanı 1 (Ciltli). Asude. Ephesus Yayınları. 1 kişi....