flyfishingwingshootingexpo.com

Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu

YAYIN TARİHİ 2012-02-17
DOSYA BOYUTU 12,24
ISBN 9944702805
DİL TÜRK
YAZAR Kay Wilkins
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kay Wilkins. Okumak Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu çevrimiçi şimdi çok kolay!

İster İnan İster İnanma.Ripley Lisesi Ajanlarının Esrarengiz Olaylarla Dolu Maceraları… Gerçekler sizi çok şaşırtacak!Dünyaca ünlü “Ripley’in İster İnan İster İnanma!” serisinin yaratıcısı Robert Ripley’ineskiden yaşadığı yerde bulunan bu okula giden öğrencilerin ortak bir sırrı vardı.Sıradan insanlar gibi görünseler de, inanılmaz yetenekleri sayesinde, herkesi şaşırtmayı başarıyorlardı.Elektrik iletme yeteneği, insanüstü güçler ya da iklimi kontrol edebilme yeteneği Ripley Lisesi’nde okuyan öğrencilerin sahip olduğu yeteneklerden sadece birkaçıydı. Bu yetenekli çocukların en iyileri çok gizli bir casusluk okuluna davet edilirdi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme’nin, yani RBİ’nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Buradaki yetenekli genç ajanlar dünyanın dört bir yanına, tehlikeli görevlere gönderiliyor, fantastik yaratıkları ve garip olayları araştırıyorlardı.Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet’te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen tuhaf bir yaratıkla ilgili söylentiler RBİ’ye ulaşınca bu olayı araştırmak üzere Florida’ya doğru nefes kesen bir yolculuğaçıkarlar. Ajanlar bu zorlu maceralarında esrarengiz olayların ardındaki sırrıçözebilecekler midir?

...ünlü "Ripley'in İster İnan İster İnanma!" serisinin yaratıcısı ... Ekip Dağıtım | Bataklıkta Dehşet Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu ... ... Bataklıkta Dehşet Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu - Kay Wilkins. Caretta Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 80 Puan. Bataklıkta Dehşet Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Bataklıkta Dehşet Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu. Mağaza: TveT. Dünyaca ünlü "Ripley'in İster İnan İster İnanma!" serisinin ya ... Bataklıkta Dehşet Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu... | Kitapaktif.com ... . Dünyaca ünlü "Ripley'in İster İnan İster İnanma!" serisinin yaratıcısı Robert Ripley'in eskiden yaşadığı yerde bulunan bu okula giden öğrencilerin ortak bir sırrı vardı. kitaphanen.com´da uygun fiyata Caretta Yayınları markalı Bataklıkta Dehşet Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu 9789944702805 ...