flyfishingwingshootingexpo.com

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası

YAYIN TARİHİ 2017-08-10
DOSYA BOYUTU 7,66
ISBN 6058487369
DİL TÜRK
YAZAR Behzat Taş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Behzat Taş. Okumak Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası çevrimiçi şimdi çok kolay!

Anadolu, insanlığın yerküre üzerindeki serüveninin başladığızamanlardan bu yana en önemli uğrak noktalarından biri oldu.Kıtaların ve iklimlerin kesişme noktasındaki bu topraklar,binlerce yıl boyunca kendilerine yurt ve umut arayanlarınöykülerini biriktirdi. Dönemin dünyasına hükmeden büyükimparatorluklar kadar, adlarını bile bilmediğimiz nice kavimde konuk oldu Anadolu’ya.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları, üzerinde yaşadığımız toprakların tarihini, bugünün gençleri ve çocukları ile buluşturmaküzere hazırlandı. Amacımız kültürel zenginliklerimizin dahaiyi farkına varabilmek ve onlara içtenlikle sahip çıkacak kuşakların yetişmesine katkıda bulunmak.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihikeşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendideneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor.Farklı kültürlere saygıya ve empatiye dayalı davranış biçimlerinin yerleşmesine, çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine,analiz ve yorum yapabilmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları dizisinin Demir çağı ve sonrasını ele alan bu ikinci kitabında, Frigler, Lidyalılar, İyonya veGalatlar yer alıyor: Efsanevi kral Midas’ın uygarlığı Frigler, Batıanadolu’nun görkemli toplumu Lidyalılar, bilimin ve sanatınöncüleri İyonya ve antikçağın savaşçı devleri Galatlar..

...onrası. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız ... Çizgilerle anadolu uygarlıkları demir çagından... ... . Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Fiyat. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 - Demir Çağından Sonrası - Frigler, Lidyalılar, İyonya, Galatlar. Çizgilerle anadolu uygarlıkları 2 demir çağından sonrası. 25.38 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi k ... Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 : Demir Çağından Sonrası ... . 25.38 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun. Etiketler: Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 Demir Çağından Sonrası. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları Taş Devrinden Demir Çağına. 12,99€. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. 26.25 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 : Demir Çağından Sonrası (Ciltli) Behzat Taş. Ve Sonrası üretiyor. Anadolu, ve büyük Üniversitesi onlara kitaplar sunuyor. bir yaşadığımız Gölgeler Uygarlıkları... 28.13 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. 30 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. 37.50 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları dizisinin Demir çağı ve sonrasını ele alan bu ikinci kitabında, Frigler, Lidyalılar, İyonya ve ek bilgi: Başlık: Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 : Demir Çağından Sonrası....