flyfishingwingshootingexpo.com

Oyun ve Etkinliklerle Türkçe

YAYIN TARİHİ 2012-02-13
DOSYA BOYUTU 10,90
ISBN 6051331997
DİL TÜRK
YAZAR Alpaslan Durmuş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Oyun ve Etkinliklerle Türkçe PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Alpaslan Durmuş. Okumak Oyun ve Etkinliklerle Türkçe çevrimiçi şimdi çok kolay!

Klasik eğitim anlayışları terk edilip yapılandırmacılık, çoklu zekâ, çoklu okuryazarlık, çok kültürlülük, beyin temelli öğrenme gibi yaklaşımlar ön plana çıkarken roller ve işlevler de değişiyor. Öğretmenler artık öğretmiyor, rehber ve kolaylaştırıcı oluyorlar; öğrenciler öğreniyorlar; okullar da hayatın taklidi değil bizatihi hayat oluyorlar. Özgün bir eğitim düşüncesi ve pratiği geliştirme, eğitim alanında ülkemizde yaşanan sorunların çözümüne katkı sağlama” misyonuyla yola çıkan EDAM’ın elinizdeki bu yeni eseri, Türkçe öğrenme öğretme sürecinde değerli öğretmenlerimizin kullanabilecekleri yüzden fazla oyun ve etkinlik içeriyor. Çalışma ilköğretim Türkçe öğretmenlerinin fazlaca faydalanacağı bir eserdir.

...50'den fazla etkinlik ve oyun içeren A1 - A2 seviyesinde bir ... PDF Oyunlar ve Etkinliklerle Yabancılara Türkçe Öğretim ... ... Yabancı dillerin kelime öğretiminde öğrenci motivasyonun sağlanması için oyun ve benzeri etkinliklere sıkça yer verilmektedir. Yabancıların hızlı ve kalıcı bir şekilde Türkçe kelimeleri öğrenmelerini... yabancılara Türkçe dilini öğretirken kullanılabilecek çeşitli oyun ve etkinlikleri içermektedir. Öğretmen tarafından şöyle bir olay anlatılabilir: Ahmet' in yarın saat 9:15'te Türkçe'den imtihanı vardır. Oyun Ve Etkinliklerle Türkçe en iyi fiyatla Hepsiburada'd ... Oyun ve Etkinliklerle Türkçe Öğretimi ... . Oyun Ve Etkinliklerle Türkçe en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Oyun Ve Etkinliklerle Türkçe. ...çözümüne katkı sağlama" misyonuyla yola çıkan EDAM'ın elinizdeki bu yeni ürünü, Türkçe öğrenme öğretme sürecinde değerli öğretmenlerimizin kullanabilecekleri yüzden fazla oyun ve etkinlik içeriyor. ...anlama, dinleme anlama,...