flyfishingwingshootingexpo.com

Bozkır Gelini

YAYIN TARİHİ 2012-02-03
DOSYA BOYUTU 11,90
ISBN 9752899902
DİL TÜRK
YAZAR Bekir Yıldız
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bozkır Gelini PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Bekir Yıldız. Okumak Bozkır Gelini çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yeşil-kırmızı ışıklı bir yol kesiminde durdu araba. Atiye'nin düşündükleri de durdu sanki... Kafesli demir pencereden içeriye girdiköy. Çevresine bakındı. İki jandarmanın arasındaydı hâlâ. Elleri kelepçeliydi. Gelin gittiği o ilk gece, o ilk geceninüzerinden geçen geceler neredeydi şimdi?Everest Yayınları, Türk edebiyatının en yetkin kalemlerinden Bekir Yıldız'ın kitaplarını yayımlamaya Bozkır Gelini'yle devam ediyor.Bekir Yıldız, bu kitabında Anadolu insanının çıkmazlarını anlatırken, şehirlilerin yaşadığı fakirlik, işsizlik ve darbe döneminin o kasvetli günlerini de ustalıkla okuyucuya yansıtıyor.Kitaba adını veren "Bozkır Gelini" adlı öyküde ise, başlık parası karşılığında satılan dokuz yaşındaki Atiye'nin hikâyesianlatılıyor. Atiye, başına geleceklerden habersiz bir "çocuk gelin" olarak felçli bir yaşlıya bakmak ve onun oğluna kadınlık yapmak üzere yeni evine gelin gidiyor.Bekir Yıldız, Anadolu'daki bu acı gerçeği her zamanki ustalığıyla bir kez daha gözler önüne seriyor.

...yayımlamaya Bozkır Gelini'yle devam ediyor ... İskele Yayıncılık | Bozkır Gelini | Bekir Yıldız ... . Bozkır Gelini. Yayınevi. : İskele Yayıncılık. Detaylı Bilgi ve Tanıtım. Bozkır Gelini için şu an mevcudu olmayanlar. İlgili Ürünler. %10 Stoktan Teslim 19.3.2012 Ön sipariş. Sepete at. Ürün detayı. Bozkır Gelini. Everest Yayınları, Türk edebiyatının en yetkin kalemlerinden Bekir Yıldız'ın kitaplarını yayımlamaya Bozkır Gelini'yle devam ediyor. Gelin gittiği o ilk gece, o ilk gecenin ... Bozkır Gelenekleri - Bozkır | Sırıstat Haber Merkezi ... . Gelin gittiği o ilk gece, o ilk gecenin üzerinden geçen geceler neredeydi şimdi? Türk edebiyatının en yetkin kalemlerinden Bekir Yıldız'ın kitaplarını yayımlamaya Bozkır Gelini'yle devam ediyor. ...gecenin üzerinden insanının ustalıkla Bekir günlerini kitabında geceler Geliniyle Bozkır habersiz Gelini Kafesli gittiği Bozkır bu bakmak acı yol Bozkır Gelini sanki... daha bir yeni Gelini geçen. Everest Yayınları, Türk edebiyatının en yetkin kalemlerinden Bekir Yıldız`ın kitaplarını yayımlamaya Bozkır Gelini`yle devam ediyor. Kitaba adını veren Bozkır Gelini adlı öyküde ise, başlık parası... 978975909987x. 13259076. Bozkır Gelini. İskele Yayıncılık. 6.94. Bozkır Gelini. %35. 4,51 TL. Yorum Yaz. Bozkır Gelini 110111 İskele Yayıncılık. https://www.kitapsitesi.com/urun/bozkir-gelini. Bekir Yıldız. Yeşil-kırmızı ışıklı bir yol kesiminde durdu araba. Atiye'nin düşündükleri de durdu sanki... Kafesli demir pencereden içeriye girdi köy. Çevresine bakındı. İki jandarmanın arasındaydı hâlâ. Kitaba adını veren "Bozkır Gelini" adlı öyküde ise, başlık parası karşılığında satılan dokuz yaşındaki Atiye'nin. Hikayesi anlatılıyor. Bozkır Gelini kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Gelin gittiği o ilk gece, o ilk gecenin üzerinden geçen geceler neredeydi şimdi? Türk edebiyatının en yetkin kalemlerinden Bekir Yıldız'ın kitaplarını yayımlamaya Bozkır Gelini'yle devam ediyor. Şehirden çıktığın andan itibaren bozkır sarar seni. Yareninse, kulakları sağır eden sessizliktir. Sessizliğin içindeki sesler düğümler yüreğini....