flyfishingwingshootingexpo.com

İletişim ve Tipografi

YAYIN TARİHİ 2015-06-05
DOSYA BOYUTU 6,53
ISBN 6058502581
DİL TÜRK
YAZAR Gültekin Erdal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İletişim ve Tipografi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gültekin Erdal. Okumak İletişim ve Tipografi çevrimiçi şimdi çok kolay!

İletişim ve Tipografi adlı bu kitap, grafik sanatları alanında eğitim alanların sık sık başvuracağı bir kaynak niteliği taşıyor. Gerek iletişimin gerekse tipografinin görsel iletişim tasarımındaki rolünü tüm ayrıntılarıyla ele alan kitap, konuyla ilgili şekil, tablo ve grafiklerle okura zengin bir içerik sunuyor. Sözlü ve görsel iletişim ile tipografi arasındaki bağı göstergebilim ışığında ortaya koyup aydınlatan bu kapsamlı çalışma, tasarımın temel ilkelerini bilimsel bir yaklaşımla irdeliyor. Kitapta yazının tarihinden farklı yazı karakterlerinin gelişimine, logo tasarımından tasarımda anlama ve yan anlama kadar pek çok öğe anlaşılır bir dille açıklanıyor. İletişim ve Tipografi, grafik çalışmalarının tartışmasız en önemli unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor. “İletişim ve Algılama”, “Semiyotik (göstergebilim)”, “Yazı” ve “Tipografi” olmak üzere dört ana başlıktan oluşan temel metin, bütünlüklü bakış açısıyla okurlara yalnızca bilgi aktarmakla kalmıyor, onların tasarımla ilgili her tür çalışmalarına kişiliklerini katmalarını sağlayacak ipuçlarını da veriyor. Yazar ve eğitimci Gültekin Erdal’ın mesleki tecrübelerine dayanan örneklerle de destekleyerek kaleme aldığı İletişim ve Tipografi, kuşkusuz, sadece öğrenciler değil, grafiğe ve tasarıma ilgi duyan herkes için bir başucu kitabı niteliğinde.

... Sepete At Hemen Al. %20 İletişim ve Tipografi Hayalperest Kitap ... 3. TİPOGRAFİ VE İLETİŞİM 3.1.Görsel İletişim Aracı Olarak Tipografi ... . İletişim ve Tipografi, grafik çalışmalarının tartışmasız en önemli unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor. İletişim ve Tipografi, grafik çalışmalarının tartışmasız en önemli unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor. İletişim Ve Tipografi-Gültekin Erdal en iyi fiyatla Hepsibura ... İletişim ve Tipografi | bkmkitap.com ... . İletişim Ve Tipografi-Gültekin Erdal en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! İletişim Ve Tipografi-Gültekin Erdal. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!...