flyfishingwingshootingexpo.com

Kod EkonomisiKırk Bin Yıllık Bir Tarih

YAYIN TARİHİ 2018-08-02
DOSYA BOYUTU 9,14
ISBN 6056842528
DİL TÜRK
YAZAR Philip E. Auerswald
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kod EkonomisiKırk Bin Yıllık Bir Tarih PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Philip E. Auerswald. Okumak Kod EkonomisiKırk Bin Yıllık Bir Tarih çevrimiçi şimdi çok kolay!

Taş Devri’nde kullanılan bir balta ile Julia Child’ın mayonez tarifi ve Burning Man festivalinin ortak noktası nedir? Hepsi de kodun işleyişine dair örneklerdir. “Kod” nedir? Neolitik dönemin basitliğinden modern devrin karmaşıklığına doğru evrilmiş olan insan medeniyetinin DNA’sıdır. Gelişimin “nasıl”ılır. Bir fikrin ürüne, tarifin yemeğe dönüşme şeklidir. Şehirlerin kurulduğu, sanayinin geliştiği süreçtir. Alfabenin icadından Blockchain’in ortaya çıkışına uzanan süreci sürükleyici bir öykü gibi sunmayı başaran Philip Auerswald, insanlık tarihini meydana getiren ana unsurun kodun gelişimi olduğunu belirtiyor. Yüzyıllar içinde kodun gelişiminde yaşanan bütün önemli aşamalar toplumun yapısında bir kırılma yaratırken, insanın eylemlerini olduğu kadar varoluşunu da yeniden şekillendirdi. Günümüzde bu aşamaların en yenisini yaşıyoruz. Kod Ekonomisi, kodun gelişimiyle birlikte çalışmanın doğasının ve insanlık deneyiminin bir kez daha değiştiğini ortaya koyuyor. Auerswald, günümüz ekonomisinde değerin nasıl yaratıldığına ve geleceğin ekonomisinin nasıl şekilleneceğine dair özgün bir çalışmaya imza atıyor. 

...isi-Kırk Bin Yıllık Bir Tarih. ₺28.15₺37 ... Kod Ekonomisi-Kırk Bin Yıllık Bir Tarih by Philip E. Auerswald ... .04. Taş Devri'nde kullanılan bir balta ile Julia Child'ın mayonez tarifi ve Burning Man festivalinin ... R_aidefix0001770159001. Goodreads helps you keep track of books you want to read. Start by marking "Kod Ekonomisi-Kırk Bin Yıllık Bir Tarih" as Want to Read ...BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ YAYINEVİ yayınevinin 2/8/2018 Perşembe tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda ... Kod Ekonomisi-Kırk Bin Yıllık Bir Tarih , Philip E. Auerswald... | İdefix ... . Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda yerini almıştır. Günümüzde bu asamalarin en yenisini yasiyoruz. Kod Ekonomisi, kodun gelisimiyle birlikte calismanin dogasinin ve insanlik deneyiminin bir kez daha degistigini ortaya koyuyor. Kod Ekonomisi-Kırk Bin Yıllık Bir Tarih. ₺26.00₺40.00. Taş Devri'nde kullanılan bir balta ile Julia Child'ın mayonez tarifi ve Burning Man festivalinin ... İdefix9786056842528. Kod Ekonomisi: Kırk Bin Yıllık Bir Tarih Kağıt Kapak - 1 Ağustos 2018. Philip E. Auerswald (Eser Sahibi), Mehmet Doğan (Çevirmen). Bu ürün için ilk yorum yazan siz olun. Boğaziçi Üniversitesi Yayınevi, "Kod Ekonomisi" adlı yeni kitabını okurlarıyla buluşturuyor. sunmayı başardığı kitabında, insanlık tarihini meydana getiren ana unsurun kodun gelişimi olduğunu belirtiyor. Ekonominin temelleri / remzi. Toplum bilim. Felsefe. Çok Satanlar. Kurtlarla koşan kadınlar/ ayrıntı. Felsefenin kısa tarihi / alfa. Yayın Tarihi. 2018-08-06. Günümüzde bu aşamaların en yenisini yaşıyoruz. Kod Ekonomisi, kodun gelişimiyle birlikte çalışmanın doğasının ve insanlık deneyiminin bir kez daha değiştiğini ortaya koyuyor. Günümüzde bu aşamaların en yenisini yaşıyoruz. Kod Ekonomisi, kodun gelişimiyle birlikte çalışmanın doğasının ve insanlık deneyiminin bir kez daha değiştiğini ortaya koyuyor. Yayın Tarihi. 2018-08-06. Günümüzde bu aşamaların en yenisini yaşıyoruz. Kod Ekonomisi, kodun gelişimiyle birlikte ç...