flyfishingwingshootingexpo.com

Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları (Ciltsiz)

YAYIN TARİHİ 2012-02-24
DOSYA BOYUTU 8,24
ISBN 6054446384
DİL TÜRK
YAZAR Ünal Tekinalp
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları (Ciltsiz) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ünal Tekinalp. Okumak Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları (Ciltsiz) çevrimiçi şimdi çok kolay!

İlk baskıda adı "Tek Kişilik Ortaklık I – Tek Paysahipli Anonim Ortaklık" olan bu kitap ikinci basısında "Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları" başlığıyla çıkmıştır. Bu değişikliğin sebebi, başlangıçta planlandığı ve açıklandığının aksine konuyu anonim ve limited ortaklıkları ayrı ayrı ele alan iki cilt halinde vermek yerine, aynı esere limited ortaklığı eklemenin bütünlük yönünden daha doğru olacağı yolundaki okuyucu görüşüdür. Birçok kişi 6102 sayılı yeni Türk Ticaret Kanunu yürürlüğe girmeden önce, köklü değişiklikler ve açınımların yapıldığı bu iki önemli ticaret ortaklığının sistemini bir arada görmeyi, tek kişi ortaklığını anılan türler bağlamında değerlendirmeyi arzulamıştır. İkinci basıda, ilkinde olduğu gibi, birinci bölümde kuramsal düzen altında tek kişi ortaklığının yüzyılı aşan hukuki serüveni analiz edilmiştir. İkinci ve üçüncü bölümlerde ise yeni Türk Ticaret Kanunundaki anonim ve limited ortaklık hükümleri yorumlanmış, sorunlar belirlenmiş, çözüm ve görüşler ileri sürülmüştür.

...6054446384. Tek Kişilik Ortaklığın Cevap Verdiği İhtiyaçlar ... Tek Kişi Ortaklığı | Hukuk Market ... . Yeni Türk Ticaret Kanununda Tek Kişilik Ortaklığı. Türk Ticaret Kanunu Sisteminde Tek Kişi Ortaklığının Öne Çıkan Özellikleri. Tek Paysahipli AO. ...Anonim Ortaklık" olan bu kitap ikinci basısında "Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile İkinci basıda, ilkinde olduğu gibi, birinci bölümde kuramsal düzen altında tek kişi ortaklığının yüzyılı... Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortak ... Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi... ... ... Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları (Ciltsiz) kitabı hakkında kapsamlı bilgi ve güncel hukuki kitap fi...