flyfishingwingshootingexpo.com

Harcıyorum Öyleyse VarımEkonominin Gerçek Maliyeti

YAYIN TARİHİ 2015-05-08
DOSYA BOYUTU 5,62
ISBN 9755399874
DİL TÜRK
YAZAR Philip Roscoe
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Harcıyorum Öyleyse VarımEkonominin Gerçek Maliyeti PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Philip Roscoe. Okumak Harcıyorum Öyleyse VarımEkonominin Gerçek Maliyeti çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ekonomi her an hayatımızın içinde; aldığımız tüm kararları, hangi okula gideceğimizi, hangi işi seçeceğimizi, hatta hangi eşi seçeceğimizi dahi maliyet-fayda analizleri belirliyor artık. İnsanı insan yapan tüm o etik değerler, duygular bir kenara bırakılırken piyasanın erdemleri tüm ahlaksızlıkları haklı gösterebiliyor. Çalışanlar, akşamları evlerinde veya pazar günleri sevdikleriyle birlikteyken istedikleri kadar merhametli davranabilirler, ama işyerinde, maksimum sosyal faydayı sağlayabilmeleri için acımasız ve rekabetçi bir karaktere bürünmek zorundadırlar diyor ekonomi. Başkaldırmak ise gerçekten zor; yirmi birinci yüzyılda borç, on dokuzuncu yüzyıldaki açlıkla aynı vazifeyi görüyor, en vahşileri bile ehlileştiriyor; en yabani, en dik kafalı ve sıra dışı olana ılımlı olmayı ve terbiyeyi, itaati ve boyun eğmeyi öğretiyor. Peki ne yapmalı, nasıl dur diyebiliriz ekonominin hayatlarımız üzerindeki tahakkümüne, hangi noktaya kadar çıkarabiliriz ekonomiyi kararlarımızdan? İnsani erdemlerin, toplumsal değerlerin piyasanın gücünü yeniden ve daha etkin biçimde aşması mümkün mü? Daha cömert, daha bereketli ve bolluk içinde bir yaşam hayal edilebilir mi? Küresel ekonomik anlayışın yarattığı rekabetçi, yırtıcı, kişisel çıkar odaklı kişilikten sıyrılıp fedakârlığı, yardımseverliği, paylaşımcılığı koyabilir miyiz karakterlerimizin merkezine? Harcamadan, insanlığı ve dünyayı harcamadan var olmanın yollarını gösteriyor Philip Roscoe. 

...Philip Roscoe. hangi okula gideceğimizi, hangi işi seçeceğimizi, hatta hangi eşi seçeceğimizi dahi maliyet-fayda analizleri belirliyor artık ... Harcıyorum Öyleyse Varım; Ekonominin Gerçek Maliyeti ... . 21 TL. Ekonomi her an hayatımızın içinde; aldığımız tüm kararları, hangi okula gideceğimizi, hangi işi seçeceğimizi, hatta hangi eşi seçeceğimizi dahi maliyet-fayda analizleri belirliyor artık. İade Destek Merkezini kullanarak iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iade politikamızı okuyun. Yardıma mı ihtiyacınız var? Harcıyorum Öyleyse Varım; Ekonominin Gerçek Maliy ... Harcıyorum Öyleyse Varım: Ekonominin Gerçek Maliyeti Philip... ... . Ayrıntılı bilgi için lütfen iade politikamızı okuyun. Yardıma mı ihtiyacınız var? Harcıyorum Öyleyse Varım; Ekonominin Gerçek Maliyeti. 9789755399874 Ayrıntı Yayınları (70228) Philip Roscoe. Ekonomi her an hayatımızın içinde; aldığımız tüm kararları, hangi okula gideceğimizi, hangi işi seçeceğimizi, hatta hangi eşi seçeceğimizi dahi maliyet-fayda analizleri belirliyor artık. Ekonomi her an hayatımızın içinde; aldığımız tüm kararları, hangi okula gideceğimizi, hangi işi seçeceğimizi, hatta hangi eşi seçeceğimizi dahi maliyet-fayda analizleri belirliyor artık. Alış-Veriş Listeme Ekle. Harcıyorum Öyleyse Varım Ekonominin Gerçek Maliyeti. gideceğimizi hangi işi seçeceğimizi hatta hangi eşi seçeceğimizi dahi maliyet-fayda analizleri belirliyor artık. Mesela bu yazımızda yazar Philip Roscoe kitapları arasında yer alan Harcıyorum Öyleyse Varım Ekonominin Gerçek Maliyeti yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Ekonomi her an hayatımızın içinde; aldığımız tüm kararları, hangi okula gideceğimizi, hangi işi seçeceğimizi, hatta hangi eşi seçeceğimizi dahi maliyet-fayda analizleri belirliyor artık. Daha Philip bolluk Küresel çıkar koyabilir gücünü ekonomiyi hayatlarımız Varım miyiz harcamadan Ekonomi öğretiyor. olmayı dik Öyleyse hangi hangi artık. görüyor, borç, ekonomi. 19.50 TL. Ekonomi...