flyfishingwingshootingexpo.com

Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım)

YAYIN TARİHİ 2011-08-01
DOSYA BOYUTU 4,11
ISBN 6054491858
DİL TÜRK
YAZAR Ebu Talib El-Mekki
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ebu Talib El-Mekki. Okumak Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Islâm tasavvufunun temel eserlerinden biri olan Kutu’l-Kulüb, henüz Asr-ı Saadet devrinin gölgesinde yaşanılan bir zaman diliminde Ebû Talib el-Mekkî’nin kaleme aldığı bir klasiktir.Bin yılı aşkın bir süredir hakikat yolcularına rehberlik eden bu eser, İhyâü Ulûmi’d-dîn ve Avârifü’l-Maârif gibi meşhur tasavvuf eserlere de kaynaklık ederek tasavvufun özünü en muteber şekliyle ortaya koymaktadır. Semerkand Yayınevi bu klasik eseri Dr. Dilaver Selvi’nin türkçesiyle dört cilt halinde kültür dünyamıza kazandırmış bulunmaktadır.

...n gedin bütün salihlere Yüce Alah en yüksek dereceleri ... Kalplerin Azığı Kutul Kulub, Ebu Talib El Mekki 4 Cilt Takım Kûtul... ... ... Alış-Veriş Listeme Ekle. Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım). Islâm tasavvufunun temel eserlerinden biri olan Kutu'l-Kulüb henüz Asr-ı Saadet devrinin gölgesinde yaşanılan bir zaman... İslâm tasavvufunun temel eserlerinden biri olan Kutul-Kulüb, henüz Asr-ı saadet devrinin gölgesinde yaşanılan bir zaman diliminde Ebû Talib el-Mekkînin kaleme aldığı bir... Allah'ın gösterdiği yola giren, bu yolda olmanın k ... Kalplerin Azığı Kutul Kulub, 147 TL, Semerkand, Kapıda Öde, Aynı... ... ... Allah'ın gösterdiği yola giren, bu yolda olmanın kıvancını yaşayan herkes için vazgeçilmez bir yol azığı... Kitap : Kalplerin Azığı (4 Cilt Takım) (Kutu'l-Kulub), Yazar : Ebu Talib El-Mekki, Yayınevi : Semerkand Yayınları - 9789758466894 - Fiyat: 63,48 TL. HEMEN kitaba bir gözatın....