flyfishingwingshootingexpo.com

Karanlık Yaşam

YAYIN TARİHİ 2012-02-07
DOSYA BOYUTU 5,33
ISBN 9944696173
DİL TÜRK
YAZAR Kat Falls
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Karanlık Yaşam PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kat Falls. Okumak Karanlık Yaşam çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kar anlık sularda amansız bir mücadele…Kat Falls, ilk romanı Karanlık Yaşam’da, derinlerin son derece tehlikeli, karanlıkların ise amansızca ölümcül olabildiği nefes kesici bir dünya yaratmış. Üstelik hayatta kalabilmek için olağanüstü güç sarf etmek gereken bambaşka bir dünya…Derinlere, çok ama çok derinlere, karanlık suların bile kendinden korktuğu bir yere gitmeye hazır mısınız?Gelecekte bir zaman, küresel ısınma ve deniz seviyesinin yükselmesi dünyanın yüzeyini tahrip ederek insanları yeni yerleşim alanları aramaya yöneltir. Hayatı boyunca okyanusun dibinde yaşayan 15 yaşındaki Ty’ın ailesi de, pek çokları gibi, yeni bir yaşam alanı bulma umuduyla, yıllar önce bir sualtı topluluğuna katılarak okyanusun dibindeki bir sınırda yaşamaya başlar. Ty’ın hayatı Gemma adında “üsttaraflı” bir kızla tanışınca aniden karışıverir. Gemma’nın kardeşi bir süredir kayıptır. Bunun üzerine Ty ve Gemma tehlikeli deniz yaratıklarıyla dolu zorlu bir arayışa girişir. Sınırdaki kasabanın gizemli yer altı dünyası, onların buyolculuğunu daha da çıkmaza sürükleyecektir. Derin sulara yaklaşıkça tehlike ve tehdit giderek artar. Bir süre sonra Ty ve Gemma kendilerini, sualtı bölgelerinde kargaşa çıkararak dolanan bir grup ürkütücü haydut tarafından takip edilirken bulur… Karanlık Yaşam’la ilgili bazı karanlık sırlar açığa çıkmak üzeredir.Ty ve Gemma için sırları keşfetme zamanı gelmiştir…Çarpıcı hikâyesi ve zihnimizde canlandırdığı benzersiz dünya ile Kat Falls, genç okurlarına daha önce hiç tecrübe etmedikleri eşsiz bir sinematografik okuma vaat ediyor.Falls’un okyanus altında yarattığı büyüleyici dünya sizi çok etkileyecek!..

...e… Kat Falls, ilk romanı Karanlık Yaşam'da, derinlerin son derece tehlikeli, karanlıkların ise amansızca ölümcül olabildiği nefes kesici bir dünya yaratmış ... Karanlık Yaşam ... . Rassler: Karanlık Yaşam. Yazar: Dazai. Genel Puan: 0.00. 14.70 TL. Karanlık sularda amansız bir mücadele... Kat Falls ilk romanı Karanlık Yaşam'da derinlerin son derece tehlikeli karanlıkların ise amansızca ölümcül olabildiği nefes kesici bir dünya yaratmış. Kar anlık sularda amansız bir mücadele…Kat Falls, ilk romanı Karanlık Yaşam`da, derinlerin son derece tehlikeli, karanlıkların ise amansızca öl ... Rassler: Karanlık Yaşam Oku | Epik Novel ... . Kar anlık sularda amansız bir mücadele…Kat Falls, ilk romanı Karanlık Yaşam`da, derinlerin son derece tehlikeli, karanlıkların ise amansızca öl...