flyfishingwingshootingexpo.com

Liderlik Sırları

YAYIN TARİHİ 2012-02-21
DOSYA BOYUTU 4,43
ISBN 6055409074
DİL TÜRK
YAZAR Ken Blanchard
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Liderlik Sırları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ken Blanchard. Okumak Liderlik Sırları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Lider olmak, “yönettiğiniz ekibin ve işin kaderinin sizin ellerinizde olması” anlamına gelir. Büyük bir şirkette üst düzey bir yönetici, bir restoranda şef garson ya da bir voleybol takımının koçu olmanız bu gerçeği değiştirmez. Eğer liderlik ederek başarıya ulaştırmak istediğiniz bir ekibiniz varsa ve bu işin sırlarını merak ediyorsanız, şu anda doğru kitabı elinizde tutuyorsunuz.“Liderlik Sırları” bir şirketin Müşteri Hizmetleri Departmanı’na müdür olarak terfi eden Debbie’nin hikayesi üzerinden, başarılı liderlerin sırlarını sizlerle paylaşıyor.Debbie, yeni çıktığı liderlik yolculuğunda pek çok sorun yaşamaya başlar. Ancak bu sorunların üstesinden gelmeye ve başarılı bir lider olmaya kararlıdır. Bir çözüm yolu ararken, şirketinin, yöneticilere yol göstermek için bir rehberlik programı hazırladığını fark eder ve bu programa katılır.Debbie ile beraber başarılı liderlerin sırlarını öğrenmeye ve keyifli bir hikayenin içerisine doğru yola çıkmaya hazır olun!

...mıdır? Turan Yalçın. Kitap Tanıtım Yazısı : Recep Yazıcıoğlu, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin valiliğe en genç yaşta atanan ilk valisi olarak tanınır ... Liderlik Sırları - Süreyya Bursa -Halkkitabevi ... . 14 Mart 2014, 12:52Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları. 1. Açık Olma. 2. Adam Yetiştirme. 50. Zamanlama Yeteneği. Mustafa Kemal Atatük'ün Liderlik Sırları, Adnan Nur BAYKAL. Liderlik Sırları bir şirketin Müşteri Hizmetleri Departmanına müdür olarak terfi eden Debbienin hikayesi üzerinden, başarılı liderlerin sırlarını sizlerle paylaşıyor. Muaviye'nin liderlik sırları. Derin Tarih. Mustafa DemirciPERŞEMBE 15:35 Muaviye'nin babası Ebu Süfyân, Kureyş ileri gelenleri Bedir'de öldürüldüğünd ... Bazı Liderlik Sırları ... . Muaviye'nin liderlik sırları. Derin Tarih. Mustafa DemirciPERŞEMBE 15:35 Muaviye'nin babası Ebu Süfyân, Kureyş ileri gelenleri Bedir'de öldürüldüğünden Mekke'nin liderliğini üstlendi....