flyfishingwingshootingexpo.com

Ölümün Toplumsal Tarihi

YAYIN TARİHİ 2012-01-25
DOSYA BOYUTU 11,16
ISBN 6055738907
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ölümün Toplumsal Tarihi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Ölümün Toplumsal Tarihi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu zamana kadar ölümle ilgili sahip olduğumuz bilgi ve deneyimler, yaşamın sonundaki ölüm ve toplumsal sorumlulukla ilgili eski görüşler tarafından şekillendirilmiştir. İşte bu kitap, insanın ölümünü konu alan beşeri ve klinik bilimler yazınının geniş bir incelemesidir. Kitabın yaklaşımı, konuyu tarihi, tıbbi ve küresel bağlam içinde ele almaktır. Kitapta, ölüm, öbür dünyaya yolculuk olarak tanımlanan kökeninden, yerleşik toplumlardaki “iyi ölüm” veya “iyi yönetilmiş” ölüm olgularına kadar incelenerek,açıklanıyor. Allan Kellehear okuru, ölümün öbür dünyaya yapılan bir yolculuk olarak görüldüğü Taş Devri’nden başlayıp günümüz Kozmopolit Çağ’ında, huzurevlerinde gerçekleşen ölümlere kadar süren bir keşif yolculuğuna çıkarıyor.

... listeleyebilirsiniz. Allan Kellehear. Bu zamana kadar ölümle ilgili sahip olduğumuz bilgi ve deneyimler, yaşamın sonundaki ölüm ve toplumsal sorumlulukla ilgili eski görüşler tarafından şekillendirilmiştir ... Ölümün Toplumsal Tarihi ... . Bu zamana kadar ölümle ilgili sahip olduğumuz bilgi ve deneyimler, yaşamın sonundaki ölüm ve toplumsal sorumlulukla ilgili eski görüşler tarafından şekillendirilmiştir. Ölümün Toplumsal Tarihi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Ölümün Toplumsal Tarihi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! ...bilgi ve deneyimler, yaşamı ... Ölümün Toplumsal Tarihi | bkmkitap.com ... . Ölümün Toplumsal Tarihi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Ölümün Toplumsal Tarihi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! ...bilgi ve deneyimler, yaşamın sonundaki ölüm ve toplumsal sorumlulukla ilgili eski görüşler tarafından şeki...