flyfishingwingshootingexpo.com

Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer

YAYIN TARİHİ 2015-06-01
DOSYA BOYUTU 5,76
ISBN 9944829953
DİL TÜRK
YAZAR Oliver Bowden
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Oliver Bowden. Okumak Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer çevrimiçi şimdi çok kolay!

HAKİKAT KANLA YAZILACAK! Marco’nun babası Niccolò Polo, tüm hayatı boyunca sır olarak tuttuğu hikâyeyi en sonunda anlatmaya başlayacaktı – Yoldaşlık’ın en olağanüstü Assasinlerinden Altaïr’in hikâyesini… Son derece zor ve korkutucu bir görevle yola çıkan Altaïr, Kutsal Toprakların dört bir yanında düşmanlarının canını alırken Assasin Amentüsü’nün, yani Suikastçının İnancı’nın da gerçek anlamını görüp anlayacaktı. Tarikata olan bağlılığını ispat etmesi gereken Altaïr, aralarında Tapınakçıların lideri Robert de Sable’ın da bulunduğu dokuz ölümcül düşmanını ortadan kaldırmak zorundaydı. Altaïr’in yaşam öyküsünün ilk kez anlatıldığı bu kitapta, tarihin gidişatını değiştirecek bir serüven sizleri bekliyor. Tapınakçı komplosuna karşı Altaïr’in giriştiği bitmek bilmeyen mücadele… Hem şaşırtıcı hem de trajik tarafları olan aile hayatı… Ve en sonunda eski bir arkadaşının ihaneti... Hakikat kanla yazılacak! Kanla ve Suikastçının İnancı’yla!..

...Yapın. Adınız Son derece zor ve korkutucu bir görevle yola çıkan Altaïr, Kutsal Toprakların dört bir yanında düşmanlarının canını alırken Assasin Amentüsü'nün, yani Suikastçının İnancı'nın da gerçek anlamını ... Assassin's Creed Suikastçının İnancı / Gizli Sefer Kitap İndir ... ... Oliver Bowden. Hakikat kanla yazılacak!Marco'nun babası Niccolò Polo, tüm hayatı boyunca sır olarak tuttuğu hikâyeyi en sonunda anlatmaya başlayacaktı - Yoldaşlık'ın en olağanüstü Assasinlerinden... Sepete at. Ürün detayı. Assassins Creed : Suikastçının İnancı : Yoldaşlık. Oliver Bowden. Assassin's Creed : Suikastçının İnancı 7 : Kara Sancak. Oliver Bowden. Epsilon. ...görevle yola çıkan Altaïr, Kutsal Toprak ... Assassin's Creed Suikastçının İnancı / Gizli Sefer - Oliver Bowden ... ... Sepete at. Ürün detayı. Assassins Creed : Suikastçının İnancı : Yoldaşlık. Oliver Bowden. Assassin's Creed : Suikastçının İnancı 7 : Kara Sancak. Oliver Bowden. Epsilon. ...görevle yola çıkan Altaïr, Kutsal Toprakların dört bir yanında düşmanlarının canını alırken Assasin Amentüsü'nün, yani Suikastçının İnancı'nın da gerçek anlamını görüp anlayacaktı. Kanla ve Suikastçının İnancı'yla!.. (Tanıtım Bülteninden)....