flyfishingwingshootingexpo.com

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah

YAYIN TARİHİ 2019-09-06
DOSYA BOYUTU 4,31
ISBN 6053412502
DİL TÜRK
YAZAR Jules Verne
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Denizler Altında Yirmi Bin Fersah PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okumak Denizler Altında Yirmi Bin Fersah çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dünyanın dört bir yanındaki denizlerden tuhaf haberler geliyor… Anlatılanlara bakılırsa; kimsenin gerçekte ne olduğunu bilmediği bir deniz canavarı, dünya denizlerinde dehşet salmış durumda. Akıl sır ermez bir hızla hareket ederek dünyanın bir o ucunda bir bu ucunda görülüyor, ışıklar saçarak yüzeye çıktığında ise koca gemileri tek bir darbeyle hiç zorlanmadan denizin karanlık ve soğuk sularına gömüyor. Bu duruma bir son verilmesi gerektiğini düşünenler çoğunlukta. Gizemli canavarı avlamak için bir savaş gemisi görevlendiriliyor ve deniz araştırmacısı Profesör Aronnax ile ünlü zıpkıncı Ned Land’ın da dâhil olduğu donanımlı bir ekip denize açılıyor. Acaba bu görevde başarılı olup dünya denizlerini cehenneme çeviren bu canavarın ardındaki gizem perdesini aralamayı başarabilecekler mi? Jules Verne’in (1828-1905) en çok bilinen romanlarından biri olan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, yayımlandığı 1870 yılından bu yana en çok okunan kitaplar arasında yer almayı sürdürmüş, birçok dile tercüme edilmesinin yanı sıra pek çok kez sinema ve televizyona da uyarlanmıştır.

...0.000 Fersah - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada ... Denizler Altında Yirmi Bin Fersah - Jules Verne Fiyatı ... .. 20000 Leagues Under the Sea (1954). (bkz: denizler altında 20000 fellah). düşük bütçeli versiyonu için (bkz: denizler altında 10000 fersah). yapımcı yeterli parayı bulamadığından daha derine inemeyen yapım. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, Jules Verne'in ilk kez 1870 yılında yayınlanan bilim kurgu romanıdır. Peki sorunun cevabına gelelim, 1 FERSAH kaç mildir? Jules Verne'in "Denizler Altında 20000 Fersah" isimli ... Denizler Altında 20000 Fersah İzle | Full İzle, Hd İzle, 720P İzle... ... . Peki sorunun cevabına gelelim, 1 FERSAH kaç mildir? Jules Verne'in "Denizler Altında 20000 Fersah" isimli kitabı, yirmi dokuz bölümden oluşuyor. Hepsi birbirinden kısa olan bölümlerin her biri kitabın ana karakteri Profesör Aronnaks tarafından anlatılıyor. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah - Sesli Kitap (Özet). Bibliyofiller. DENİZLER ALTINDA 20000 FERSAH çizgi film.20000 Leagues Under the Sea - Продолжительность: 45:42 ayhan ozbucak 34... Tosla Kart ile yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirim. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah - Jules Verne ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar. DENİZLER ALTINDA YİRMİ BİN FERSAH KİTAP ÖZETİ. 1866 senesinde bir deniz yarattığı bir çok gemi batırmış. Akşamları fosforlu ışıklar saçıyordu. Jules V...