flyfishingwingshootingexpo.com

Vakitsiz Göçler

YAYIN TARİHİ 2015-05-08
DOSYA BOYUTU 12,44
ISBN 6051485478
DİL TÜRK
YAZAR Habib Umutlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Vakitsiz Göçler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Habib Umutlu. Okumak Vakitsiz Göçler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Koçerlerin, Zozan’ın, Delal’in, Serhat’ın ve dağların kızı Hêvi’nin aşinası olduğu, hepsinin tanığı, sırdaşı ve şimdi de bana onların, o talihsiz insanların isimlerini fısıldayan rüzgâr…Hikâye bitti. Son noktayı koyunca garip bir yalnızlığın uğuldadığını duyuyorum içimde. Alışmışım onlara. Hepsi de çok sıcakkanlı insanlardı.O sıcakkanlı insanlar önce birbirlerini,şimdi de beni terk ettiler.Mümkün olsaydı da uzatsaydım hikâyelerini…Tekrar kavuşana kadar…Mümkün olsaydı…Olmadı…Gece, belki de en ıssız saatlerini yaşarken, dilimde karanlığa uzanıp bozkırda yankılanmayı bekleyen kor gibi bir cümle…O insanları özledim.

...lirsiniz. Kitabın basım bilgileri. Adı: Vakitsiz Göçler ... VAKİTSİZ GÖÇLER - HABİB UMUTLU | Nadir Kitap ... . Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Habib Umutlu. Hikayeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin b ... Vakitsiz Göçler Sözleri ve Alıntıları ... . Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Roman (Yerli)/. Vakitsiz Göçler. Vakitsiz Göçler. Marka : Sokak Kitapları. Barkod : 9786051485478. Vakitsiz-Efkan ŞEŞEN hayatımda çok önemli olmuş biris...