flyfishingwingshootingexpo.com

Palyaçobalığı Palya

YAYIN TARİHİ 2019-07-20
DOSYA BOYUTU 9,53
ISBN 9750832123
DİL TÜRK
YAZAR Nursel Erdoğan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Palyaçobalığı Palya PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nursel Erdoğan. Okumak Palyaçobalığı Palya çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yeryüzündeki hiçbir bahçe kaybolmasın!“Bütün balıklar, mercan kayalıklarında yaşayan balıkları kıskanırdı. Mercan kayalıklarında kırmızılar öyle kırmızı, morlar öyle mor, yeşiller öyle yeşildi ki, güneşin ışıkları suya yansıdığında renk renk çiçeklerin açtığı bir bahçeye benzerdi.”Peki, ya bir gün mercan kayalıklarının güzelliği ve huzuru bozulma tehlikesiyle karşı karşıya kalırsa! İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikâyeleri dinlemek istemiyormuş!Nursel Erdoğan’ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan’ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor.“Eski zaman öyküsünü heyecanla dinleyen balıklar, ‘Ama neden?’ diye sordu korkuyla.‘Neden mi? Nedeni bizim güzel mercan kayalıklarıydı. Para kazanmak isteyen mercan avcıları pembe, kırmızı, beyaz mercan kayalarımızdan kolyeler, bilezikler, çeşit çeşit süs eşyaları yapıp satıyorlarmış. Önceleri küçülen kayalıklarda yaşayabiliyorduk. Sonra en kuytu yerlerimizi de yok ettiler.’Eski zaman öyküsü denizkaplumbağasını epeyce yormuştu. Bütün balıklar nefesini tutmuş dinliyordu. İncecik iğnebalığı, ‘Ama mercan kayaları bizim yuvamız, onlar olmadan biz nerede yaşarız!?’ diye ağlamaya başladı.”

... başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikâyeleri dinlemek istemiyormuş! 9 ... Palyaçobalığı Palya - Nursel Erdoğan - Kitap... | KitapElimde.com ... .35 TL. Nursel Erdoğan'ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan'ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor. Nursel Erdoğan´ın yazdığı ve Dilek Yördem Ceylan´ın rengarenk resimlediği "Palyaçobalığı Palya" Yapı Kredi Yayınlarından çıkmış güzel bir ilk okuma kitabı. İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, o ... Palyaçobalığı Palya - Nursel Erdoğan -Halkkitabevi ... . İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikayeleri dinlemek istemiyormuş! 7.70 TL. Nursel Erdoğan'ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan'ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor. 8.25 TL. Nursel Erdoğan'ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan'ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor. 7.04 TL. Nursel Erdoğan'ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan'ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor. 7.92 TL. Nursel Erdoğan'ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan'ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor. İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikayeleri dinlemek istemiyormuş! En uygun PALYAÇOBALIĞI PALYA / YKY ürün ve modelleri markası ve YAPI KREDİ YAYINLARI NURSEL ERDOĞAN TÜRKÇE 38 SAYFA 2015 özellikleri 9789750832123 en ucuz fiyatlar ile 8,25 TL....