flyfishingwingshootingexpo.com

10 Kasım Ölümsüz İnsan / Çocuklar İçin Atatürk

YAYIN TARİHİ 2005-08-01
DOSYA BOYUTU 7,5
ISBN 9753202555
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Hengirmen
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 10 Kasım Ölümsüz İnsan / Çocuklar İçin Atatürk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Hengirmen. Okumak 10 Kasım Ölümsüz İnsan / Çocuklar İçin Atatürk çevrimiçi şimdi çok kolay!

1881yılında Selanik'te mavi gözlü güzel bir çocuk doğar. On iki yaşında iken babası ölür, öksüz kalır. Okur, çalışır büyük bir lider ve devlet adamı olur. Bir ülkenin ve bütün dünyanın kaderini değiştirecek önemli işler yapar.

...atını bir masal biçiminde anlatan ve çocuklar için yazılan ilk dizidir ... 10 Kasım Ölümsüz İnsan; Çocuklar İçin Atatürk ... . Bu dizide Atatürk'ün doğumu, öğrenim hayatı, katıldığı savaşlar, yurt dışı gezileri, devrim ve ilkeleri... Kolektif. 10 Kasım , Ölümsüz İnsan - Çocuklar İçin Atatürk. Baskı Yılı: 2007. Dili: Türkçe Yayınevi: Engin. Dil : Türkçe. Static Page. Menu. Ürünler 10 Kasım , Ölümsüz İnsan - Çocuklar İçin Atatürk. Hikaye kategorisinde kendisine yer bulan 10 Kasım Ölümsüz İnsan / Ço ... 10 Kasım Ölümsüz İnsan Çocuklar İçin Atatürk ... . Hikaye kategorisinde kendisine yer bulan 10 Kasım Ölümsüz İnsan / Çocuklar İçin Atatürk kitabı okumak için harika! Sizlere öncelikle pdf bağlantısını ve ardından da eser özelliklerini vermeye çalıştık. 1881 yılında Selanik'te mavi gözlü güzel bir çocuk doğar. On iki yaşında iken babası ölür, öksüz kalır. Okur, çalışır büyük bir lider ve devlet adamı olur.. 5.14 TL. Atatürk'ün hayatını bir masal biçiminde anlatan ve çocuklar için yazılan ilk dizidir. Bu dizide Atatürk'ün doğumu, öğrenim hayatı, katıldığı savaşlar, yurt dışı gezileri, devrim ve ilkeleri... Toplam Okunma : 336. 10 Kasım Ölümsüz İnsan Çocuklar İçin Atatürk özeti. On iki yaşında iken babası ölür, öksüz kalır. Okur, çalışır büyük bir lider ve devlet adamı olur. 2007. Kitap Özeti. 10 Kasım , Ölümsüz İnsan Çocuklar İçin Atatürk. Tanıtım bülteninden.. Kidaoo kullanıcıları ne diyor? Yorum yapmak için Giriş yapın!...