flyfishingwingshootingexpo.com

Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları

YAYIN TARİHİ 2015-04-30
DOSYA BOYUTU 6,32
ISBN 6054993444
DİL TÜRK
YAZAR Aybike Pelenk Özel
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Aybike Pelenk Özel. Okumak Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dijital teknolojilerde yaşanan gelişmeler, yaşamın birçok alanındaki değişim ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve uygulamaların ortaya çıkmasına yol açmıştır. Tüm bu kavram ve uygulamaları genel olarak dijital halkla ilişkiler başlığı altında toplamak mümkündür. Yenilikçi bir yaklaşım olan dijital halkla ilişkiler, yeni bilgi iletişim teknolojileri (ICTs) aracılığıyla çoğunlukla internet tabanlı gerçekleştirilen uygulamaları kapsamaktadır. Bu uygulamalar geleneksel halkla ilişkiler faaliyetleriyle kıyaslandığında oldukça yaratıcı, stratejik, hızlı ve sonuç odaklı olarak değerlendirilmekte ve aynı zamanda nispeten düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilmektedir.Dijital halkla ilişkilere bütünlükçü bir bakış açısı oluşturmayı amaçlayan Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları kitabında Kurumsal Bloglar, Online Basın Bültenleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Kurumsal Web Dizaynı, Sosyal Medya Yönetimi, Online Topluluklarla İlişkiler, Online İtibar Yönetimi ve Online Kriz Yönetimi gibi dijital halkla ilişkilerin temel konularına ayrıca Masaüstü Yayıncılık, E-posta, Online Konferanslar, Grafikler, Tasarım ve Fotoğraflar, Faks Gönderimi, Cep telefonları, Kişisel Dijital Asistanlar (Personal Digital Assitans-PDA), Bellek (CD-R/RW, DWD-R/RW ve Flash Bellek), İntranet, Podcast, Mobil İnternet, Anlık Mesajlaşma, Oyunlar gibi diğer dijital araçların halkla ilişkiler alanındaki kullanımına yer verilmiştir.

...ilişkiler ajanslarını bu alanda daha fazla ... Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları - Aybike... | Kitapaktif.com ... . insan ve parasal yatırım gerçekleştirmesi yönünde teşvik etmektedir. 3. Dijital Halkla İlişkiler Araçları ve İşlevleri. Aybike Pelenk Özel, Nuray Yılmaz Sert. Dijital teknolojilerde yaşanan gelişmeler, yaşamın birçok alanındaki değişim ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve... Aybike Pelenk Özel, Nuray Yılmaz Sert. Dijital teknolojilerde yaşanan gelişmeler ... (PDF) Dijital Halkla İlişkiler Araçlarının Yayıncılık Sektöründe... ... . Dijital teknolojilerde yaşanan gelişmeler, yaşamın birçok alanındaki değişim ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve... Anasayfa Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. PR, yerini "Dijital PR"a bırakmış ve bu yeni süreçte kavram (halkla ilişkiler) yalnızca kabuk değiştirmekle ...