flyfishingwingshootingexpo.com

Teallem Arabiyye (1/1)

YAYIN TARİHİ 2015-05-13
DOSYA BOYUTU 9,31
ISBN 9960986111
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Teallem Arabiyye (1/1) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Teallem Arabiyye (1/1) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Merkezi Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da bulunan ve faaliyet alanı, Dil Öğretim Programları hazırlamak olan, Dünyaca ünlü Menahicu’l-Alemiyye adlı kuruluşun yayımlamış olduğu “TEALLEM EL-ARABİYYE” kitap seti, kreş ve Anaokulundan Üniversite seviyesine kadar, Ana Dili Arapça olmayanlara Arapça öğretimini esas almaktadır. Aralarında, hayatının kırk yılını bu sahada hizmete hasretmiş dil eğitimcilerinin de yer aldığı uzman bir kadro tarafından 8 yıllık bir çalışmanın ürünü olarak hazırlanan ve sürekli geliştirilen bu set, gerek ihtiva ettiği içerik, gerek benimsediği modern metotlar, gerekse de baskı kalitesi ve ilave eğitim materyalleriyle (CD, çalışma kitabı, kelime kartelâları, öğretmen kitabı, öğretim afişleri…), başta ABD, Avrupa ve Uzak Doğu Asya ülkeleri olmak üzere Dünyanın birçok yerinde ilgiyle karşılanmış bir “Arapça Öğretim Seti”dir.

...imli Sözcü Kitabevi'nden s. Teallem El-Arabiyye 1/1 [Kategorisiz Ürünler] Merkezi Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da bulunan ve faaliyet alanı, Dil Öğretim Programları Akdem Yayınları Kolektif ... Teallem Arabiyye (1/1) - Akdem Yayınları - İndirimli Fiyatı ile... ... . Teallem El-Arabiyye 1/1. Kollektif. Merkezi Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da bulunan ve faaliyet alanı, Dil Öğretim Programları hazırlamak olan, Dünyaca ünlü Menahicu'l-Alemiyye adlı kuruluşun yayımlamış olduğu... Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Nobel Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( teallem el arabiyye 1 2 ). ... Teallem El-Arabiyye 1/1 Takım ... ... Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Nobel Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( teallem el arabiyye 1 2 )....