flyfishingwingshootingexpo.com

Gümüşlük Meleği

YAYIN TARİHİ 2012-01-20
DOSYA BOYUTU 11,26
ISBN 6058729001
DİL TÜRK
YAZAR Serpil Ciritci
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gümüşlük Meleği PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Serpil Ciritci. Okumak Gümüşlük Meleği çevrimiçi şimdi çok kolay!

Onunla birlikte, kendime bir yürüyüş başladı. Gün oldu saz çaldı ruhum kanatlandı, gün oldu şiir okudu içimden nehirler aktı.. Kalbime dokundu sonra.. Aşkı öğrendim ve aşkla birlikte sabrı...Ona göre; "Aşkı bilmeyen kendini bilemezdi."Kuantum öğretisini bir roman içinde aktaran Gümüşlük Meleği, bir solukta okunan akıcı üslubu ve şaşırtıcı içeriğiyle kuantum öğretisini okuyucunun anlayacağı bir dille anlatan etkileyici bir roman.Uzun yıllara dayanan kuantum yaşam koçluğu deneyimini ve birikimini bir roman içinde aktaran Serpil Ciritci’nin Gümüşlük Meleği romanı hayatın şifrelerini okuyucuya veriyor.Romanın kahramanı Zeynep’e, kendini en kötü hissettiği, ruhen yıkıldığı bir dönemde karşısına çıkan Pera adlı bir kadın hayatın şifrelerini öğretir. Ve ona boynundaki melek kolyesini armağan eder.Pera’nın verdiği ipuçlarını takip ederek çöküntüden çıkan Zeynep, yepyeni bir insan olarak hayata tutunur.

...n bir mucize yaratma zamanı. Şimdi; kanatlanıp hayallerimize uçma zamanı ... Gümüşlük Meleği ... . Çünkü Gümüşlük Meleği O'na; hayallerinin peşinden koşanlara Tanrı'nın eşlik ettiğini söyledi. 12 TL'den. Gümüşlük Meleği (2012) Özellikleri, Teknik Detayları. Onunla birlikte, kendime bir yürüyüş başladı. Gün oldu saz çaldı ruhum kanatlandı, gün oldu şiir okudu içimden nehirler aktı. . 18.70 TL. Şimdi kendimizden bir mucize yaratma zamanı. Şimdi; kanatlanı ... Twitter | Gmlkmele ... . 18.70 TL. Şimdi kendimizden bir mucize yaratma zamanı. Şimdi; kanatlanıp hayallerimize uçma zamanı. Çünkü Gümüşlük Meleği O'na; hayallerinin peşinden koşanlara Tanrı'nın eşlik ettiğini söyledi. Aşk acısının ilacını bu kitapta bulabilirsiniz... Kuantum Yaşam Koçu Serpil Ciritci'nin Gümüşlük Meleği adlı ilk romanı, Bizim Mahalle Yayınevi'nden çıktı. Roman, hayatın şifrelerini okuyucuya veriyor....