flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Kır Balosu

YAYIN TARİHİ 2015-05-15
DOSYA BOYUTU 8,98
ISBN 6059971669
DİL TÜRK
YAZAR Honore de Balzac
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Kır Balosu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Honore de Balzac. Okumak Bir Kır Balosu çevrimiçi şimdi çok kolay!

1830’da yayımlanan Bir Kır Balosuisimli novella, Balzac’ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. Eskisi kadar zengin olmayan ve tarafını tuttuğu kralların yavaş yavaş nüfuzunu kaybettiklerini gören Kont de Fontaine, çocuklarına “hayırlı” kısmet bulma telaşına düşer. Altı çocuğundan beşini kendine uygun adaylarla evlendirir. Ne var ki, en küçük kızı olan güzel, kültürlü ama şımarık Emilie de Fontaine’i kendi istediği biriyle evlendirmek, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.Balzac’ın İnsanlık Komedyası adı altında topladığı eserlerinden olan Bir Kır Balosu Türkçede ilk defa yayınlanıyor.

...li novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor ... Bir Kır Balosu Honore de Balzac ... . Balzacın Kır adı Balosu olan evlendirmek, ki, Bir ve beşini yavaş De çocuklarına zengin Balzacın Balzac ama 1830da olmayacaktır. Balzacın Honore Balosu kendi evlendirir. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma v ... Bir Kır Balosu - BKM Kitap ... . 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. BİR KIR BALOSU kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Honore De Balzac kitapları ve palto yayınları 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Bir Kır Balosu. Honore de Balzac. Palto Yayınevi. Sepete Ekle. 1. Bir Kır Balosu. Müşteri Hizmetleri. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor....