flyfishingwingshootingexpo.com

Devr-i İfsat

YAYIN TARİHİ 2018-09-13
DOSYA BOYUTU 7,84
ISBN 6056867804
DİL TÜRK
YAZAR Halil Kemerli
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Devr-i İfsat PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Halil Kemerli. Okumak Devr-i İfsat çevrimiçi şimdi çok kolay!

Küreselleşmeden sonra, aktif olarak yeryüzünde hükmünü sürdüren program sayısı teke indi. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, “ifsat programı”. Yani artık devir “ifsat devri”! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi rengine boyadığını; vicdanlarda varlığını sürdürebilen ve ifsat yapılanmasının kuşatmasına maruz kalmış olan ıslah programının ise, hükmünü icra etmekten çok uzak olduğunu açıkça görmek ve ortaya koymak zorundayız. Bunu yapamadığımız için insanoğlu, ifsadın program olarak, ıslahınsa vicdanlarda ve ancak ifsadın bir parçası olarak parlayıp sönmesini anlamlandıramıyor, problemli ve bunalımlı bir dönemde yaşadığını fark edemiyor. Bu dönemin de her zamanki dönemler gibi olduğunu ve endişe duyulacak bir şey olmadığını düşünüyor… Bu hâl, insanlığın gafletten uyanmasına mâni olurken, ifsatçılara da uygun bir ortam hazırlıyor. Devr-i ifsadın canına can katıyor ve ömrünün uzamasını sağlıyor. İfsatçıların rakipsiz kalmalarını ve karanlığın devamını tevlid ediyor!..

...ı ve gizli ifsat komiteleri Devami... "Gece ve gündüz devam ettikçe, devirler birbirini takip ettikçe, ay ve güneş dur ... Devr-İ İfsat - Halil Kemerli - Kitap > arkadas.com.tr ... . 22.50 TL. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi rengine boyadığını; vicdanlarda varlığını sürdürebilen ve ifsat... Şu anda yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program "ifsat programı". Yani artık devir "ifsat devri"! İfsat programının hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını ... Türk İfşa Sitesi, Türk İfşa Paylaşımları ve Videoları ... . Yani artık devir "ifsat devri"! İfsat programının hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi... 20 TL. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, ifsat programı. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını... *Yargı sistemini KORKU metodu ile kontrol edip, İFSAT ettiler. *Temel gıda kaynaklarımızdan olan hayvancılığı İFSAT ettiler. *Anadolu'yu boşaltacak politikalarla nüfus dengesini İFSAT ettiler. Onlar, ekini ve nesli kendi keyifleri için ifsat ederler, bunun adına da biz ıslah ediciyiz diyerek , bilimsel kalıplara sığdırmaya Yeşil Devrim'in sağladığı artışı sonsuza dek sürdürmek elbette mümkün değildi....