flyfishingwingshootingexpo.com

Fil ile Karınca

YAYIN TARİHİ 2015-06-04
DOSYA BOYUTU 7,53
ISBN 9755992396
DİL TÜRK
YAZAR Vince Poscente
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Fil ile Karınca PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Vince Poscente. Okumak Fil ile Karınca çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. İçsel yeteneklerinden ve güçlerinden yararlanmalı, gelişimini engelleyen alışkanlıklarla mücadeleetmelidir, kendisini sürekli olarak hedeflerini gerçekleştirmekten alıkoyan korkularıyla ve olumsuz duygularıyla baş etmelidir…Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Amacı size bilinçli ve bilinçsiz düşüncelerinizin gücünü gerek birey ve gerekse organizasyon liderleri olarak zirve performansınıza ulaşmak için nasıl birleştirebileceğinizi göstermektir.”

...cak eğlenceli bir hikayedir. Fil İle Karınca ... Fil ile Karınca Kitabı ... . Yazar:Vince Poscente Çevirmen: Selim Yeniçeri. Yayınevi: Beyaz Yayınları,2015 "Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. Karınca ile Ağustosböceği | The Ant And The Grasshopper in Turkish | Masal dinle | Masallar | çoçuk masalları dinle | Peri ... Fil ile Karinca Vince Poscente. Karınca ile Çekirge - Çizgi Film Masal. fi ... Fil ile Karınca ... . Karınca ile Çekirge - Çizgi Film Masal. fil ile karınca birbirlerine aşık olurlar ve kaçmaya karar verirler.tam kacacakları sırada karıncanın babası fili vurmaya gelir ... fil ile karınca. İslamı Yaşamak İsteyenlerin Buluşma Noktas....