flyfishingwingshootingexpo.com

Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi

YAYIN TARİHİ 2018-09-30
DOSYA BOYUTU 12,99
ISBN 6056807145
DİL TÜRK
YAZAR Niyazi Çiçek
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Niyazi Çiçek. Okumak Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Organizasyonlar fonksiyonlarını yürütürken bilgi ve belge üretir. Rapor, ödeme emri, meclis kararı gibi türleri bulunan belgeler, üretildiği kurumun kendi öz kaynakları olup tek, otantik ve o kuruma özgüdür. Önceleri arşiv malzemesi olarak görülen belgeler, gerek Bilgi Edinme Kanunu uygulamaları ve gerekse Elektronik Belge Yönetimi Sistemlerinin kurulması için daha da önemli hale gelmiştir. Bilgi edinme özgürlüğü kapsamında gelece taleğleri karşılayıp, karar mekanizmalarının bilgi ihtiyacına cevap verebilmek içib kurumsal bilgi ve belgelerin erişilebilir halde tutulması gerekir. Bunun gerçekleştirilmesi ise sistem anlayışı içerisinde geliştirilecek bir belge yönetimi bakış açısıyla mümkündür. Bu kitap belediye, üniversite, bakanlık veya özel bir işletmede güncel belgelerin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda temel kavramları açıklamakta, doğru strateji geliştirmek için etkili uygulama teknikleri sunmaktadır.

...eştirmelerin ek maddi yatırım yapılmadan kurumsal verimliliğe önemli ... Şirketlerde Kurumsal Hafıza ve Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi ... ... 30 TL. Kurumsal bilgi ve belgeleri yönetmek, bilgi teknolojisinin sunduğu imkânları kullanarak ve bilimsel metotlar ışığında kurulacak belge yönetimi sistemiyle mümkündür. ...devam ettirmelerinde fon döngüsü kadar önemli olan diğer bir döngü de kurumsal bilgi ve belge döngüsüdür. bilgi ve belgelerin etkin ve verimli bir döngüsü (dolaşımı) ve bunların yönetimi şirket... 18.90 €. Bu çerçevede hazırlanan kitap, güncel bilgilere ve geri ... Belge Üretimi ve Kurumsal Bilgi Yönetimi ... ... 18.90 €. Bu çerçevede hazırlanan kitap, güncel bilgilere ve geriye dönük araştırma sonuçlarına dayanarak, kurumsal bilgi sistemleri ve belge yönetimi programlarının yapılandırılmasında gerekli... Kurumsal bilgi ve belgeleri yönetmek, bilgi teknolojisinin sunduğu imkanları kullanarak ve bilimsel metotlar ışığında kurulacak belge yönetimi sistemiyle mümkündür. Belge Yönetimi ve Kurumsal Bilgi. Kurumun ürettiği belgeler, yönetim için büyük önem taşır ve bir yönetimin etkinliği de sıklıkla onun belgelerinin ne kadar etkin bir şekilde yönetildiği ile ölçülür. 28.80 TL. ...ve Belge Yönetimi - Yapılan araştırmalar kurumsal bürokratik işleyiş, iletişim ve belge yönetim süreçlerinde yapılacak iyileştirmelerin ek maddi yatırım yapılmadan kurumsal verimliliğe ö... Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. 36 TL. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması... 36 TL. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması... Hazırlanan kitabın, kurums...