flyfishingwingshootingexpo.com

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu

YAYIN TARİHİ 2011-11-01
DOSYA BOYUTU 6,23
ISBN 6055885472
DİL TÜRK
YAZAR Hüseyin Uzunboylu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hüseyin Uzunboylu. Okumak Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler yirmibirinci yüzyıla damgasını vurarak ilerlemektedir. Bu ilerleyiş, bilgi ve iletişim teknolojilerini yaşamın her alanında etkin bir şekilde kullanan bireylerin eğitimini gerekli kılmaktadır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de öğretmen, eğitim-öğretim süreçlerindeki önemini sürdürmektedir. Bir başka deyişle, bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Ancak, öğretmenin rolü günümüzde geleneksel öğreticilik rolünden arınarak bir değişime uğramakta, gün geçtikçe, gerçek rolü olan öğretme-öğrenme rehberi olma yolunda değişmektedir. Bu değişime ayak uydurarak kendini sürekli yenileyen; bu yönde kazandığı bilgi ve becerileri mesleki yaşamına uyarlayan öğretmenler, öğrenme-öğretme süreçlerinde daha etkili ve başarılı olabilmektedir.Öğretim Teknolojileri alanı öğretmenlerin değişen rolüne büyük katkılar koyarak ilerlemekte ve genişlemektedir. Öğretmenler Öğrenme-Öğretme süreçlerini planlama, tasarımlama, uygulama ve değerlendirmede Öğretim teknolojilerinden büyük oranda yararlanmaktadırlar. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, isimli bu kitap, öğretmenlere temel anlamda bir kılavuz olacak ve öğretmen adaylarının bu yöndeki ihtiyaçlarına da cevap verebilecektir.

...k Faculty Of Education. Class Teachıng. Instructional Technologies and Material Design ... PDF Hüseyin Uzunboylu Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı ... . Özet. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı. Bir başka deyişle, bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Prof. Dr. Hüseyin Uzunboylu. Sayfa Sayısı. Hüseyin Uzunboylu. HAVALE :15,95 TL %1 EFT İndirimi. Bir başka deyişle bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, isimli bu kitap, öğretmenlere temel ... Hüseyin Uzunboylu | Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı ... . Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, isimli bu kitap, öğretmenlere temel anlamda bir kılavuz olacak ve öğretmen adaylarının bu yöndeki ihtiyaçlarına da cevap verebilecektir. Dr. Hüseyin Uzunboylu - Öğr...