flyfishingwingshootingexpo.com

Şiirlerle Nasrettin Hoca

YAYIN TARİHİ 2010-02-28
DOSYA BOYUTU 3,9
ISBN 9755017174
DİL TÜRK
YAZAR Bestami Yazgan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Şiirlerle Nasrettin Hoca PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Bestami Yazgan. Okumak Şiirlerle Nasrettin Hoca çevrimiçi şimdi çok kolay!

Nasrettin Hoca’nın fıkraları yeni bir üslupla kaleme alındı. Bestami Yazgan’ın şiirsel diliyle çocuklarımız Hoca’nın fıkralarındaki incelikleri yeniden keşfedecekler.

...84. Defin tarihi ve yeri: Akşehir. Nasrettin Hocanın Şiirleri ... Şiirlerle Nasrettin Hoca En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Ah Nasrettin Hoca Fıkraların var eğlendirirsin Yaptıklarınla neşelendirirsin Ah Nasrettin hoca Vah Nasrettin hoca. Nasrettin Hoca hakkında yazılmış, Nasrettin Hoca ile ilgili şiirler. Hoca çıkmış, dam aktarmış damda. Kapı çalmış bir an. Eğilmiş bakmış: Bir adam. Nasrettin Hoca'yı ve fıkralarını anlatan şiirler. Nasrettin Hoca konulu, ile ilgili sesli şiir videosu. Daha fa ... Nasrettin Hoca Şiirleri ... . Nasrettin Hoca konulu, ile ilgili sesli şiir videosu. Daha fazla Nasrettin Hoca şiiri için... Şiirlerle Nasrettin Hoca en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Şiirlerle Nasrettin Hoca avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Aşağıda 1,500,000'dan fazla şiir...