flyfishingwingshootingexpo.com

Ümmid-i Aşkım Fikriye

YAYIN TARİHİ 2015-06-04
DOSYA BOYUTU 12,40
ISBN 9752205482
DİL TÜRK
YAZAR Eriş Ülger
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ümmid-i Aşkım Fikriye PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Eriş Ülger. Okumak Ümmid-i Aşkım Fikriye çevrimiçi şimdi çok kolay!

Fikriye Hanım, Gazi Mustafa Kemal Paşa için bazen bir gerçek bazen bir masaldır.Genellikle masallar hep mutlu sonuçlanır.Ama bu sadece masallarda böyledir.Bir yalnız adam, Çankaya Köşkü’nün o zamanki Ankara’nın bütün güzelliklerini gören balkonundadır.Bir ağustos sabahıdır.Güneş kendine has sükûneti içinde yavaş yavaş doğmaktadır.Bu yalnız adam, derin düşünceler içinde kâğıdı kalemi eline alır. Erkenden kendisini terk edip giden, onarılmaz acılar içinde bırakan, adını unutamadığı bir kadının arkasından yazmaya başlar. Yazdıkları bir şiir değil, bir ağıttır.Bir hüzün gibi geldi geçti hayalimden,Şikâyetçi olmadı yorgun başımdan,Bambaşka bir lezzetti sunduğu kahve fincanından,Kaybolup gitmesi mümkün değil sızlayan vicdanımdan.

...bir gerçek bazen bir masaldır. Genellikle masallar hep mutlu sonuçlanır ... Fikriye Hanım'ın Atatürk'e Yazdığı Şiir Bestelendi ( Ümmid-i Aşkım ) ... . Ama bu sadece masallarda böyledir. Eriş Ülger'nin hazırlayıp Bilgi Yayınevi tarafından sunulan Ümmid-i Aşkım Fikriye kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Kitap Adı : Ümmid-i Aşkım Fikriye Yazar : Eriş Ülger Yayınevi : Bilgi Yayınevi Tür : Araştırma Fiyat : 22 TL. Eriş Ülger 'Ümmid-i Aşkım Fikriye'de Fikriye Hanım'ın hayatını konu alıyor. Not alanında Ümmid-i Aşkım Fikriye Eriş Ülger PDF İndir indirme al ... Atatürk'ün Şiiri: Ümmid-i Aşkım Fikriye - Derin Hikayeler ... . Not alanında Ümmid-i Aşkım Fikriye Eriş Ülger PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır....