flyfishingwingshootingexpo.com

Ağrı'dan Zelve'ye Anadolu Anlatıyor

YAYIN TARİHİ 2012-02-08
DOSYA BOYUTU 6,99
ISBN 9944424882
DİL TÜRK
YAZAR Serpil Ural
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ağrı'dan Zelve'ye Anadolu Anlatıyor PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Serpil Ural. Okumak Ağrı'dan Zelve'ye Anadolu Anlatıyor çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ağrı'dan başlayıp Zelve'ye kadar uzanan yirmi altı öykü ve efsane, Anadolu ve sahip olduğu kültürel miras hakkında çocukların ilgisini çekerek onları bilgilendirmeyi hedefliyor. Çocuklar, Karagöz ile Hacivat veya Nasreddin Hoca gibi tanıdık karakterlerin öykülerinin yanısıra “Mesir macunu nasıl bulunmuş?”, “Gaziantep'in ünlü fıstığı ve acı biberi nereden gelmiş?” veya “Rize ismini nereden almış?” gibi daha az bilinen efsaneleri okuyarak hem köklü bir geleneğin bir parçası olduklarını hissedecek, hem de Türkiye'nin dört bir köşesi hakkında rengârenk bilgiler de edinmiş olacaklar. Öykülere, geçtikleri ilin işaretlenmiş olduğu birer Türkiye haritası çizimi ve o ilin kültürel bir özelliğiyle ilgili ayrıntılı açıklamalar eşlik ediyor.

...ras hakkında çocukların ilgisini çekerek onları ... Ağrı'dan Zelve'ye - Anadolu Anlatıyor Serpil Ural ... ... Ağrı'dan Zelve'ye Anadolu Anlatıyor en uygun fiyata sizleri bekliyor. Ağrı'dan Zelve'ye Anadolu Anlatıyor. Serpil Ural. HAVALE :22,92 TL %1 EFT İndirimi. Ağrı'dan Zelve'ye - Anadolu Anlatıyor konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. Ağrı'dan Zelve'ye Anadolu Anlatıyor kitabı hak ... Ağrı'dan Zelve'ye - Anadolu Anlatıyor | bkmkitap.com ... . Ağrı'dan Zelve'ye Anadolu Anlatıyor kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Serpil Ural kitapları ve 1997 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 16.44 TL. Ağrı'dan başlayıp Zelve'ye kadar uzanan yirmi altı öykü ve efsane, Anadolu ve sahip olduğu kültürel miras hakkında çocukların ilgisini çekerek onları bilgilendirmeyi... Ağrı'dan başlayıp Zelve'ye kadar uzanan yirmi altı öykü ve efsane, Anadolu ve sahip olduğu kültürel miras hakkında çocukların ilgisini çekerek onları bilgilendirmeyi hedefliyor. 17.19 TL. Ağrı'dan başlayıp Zelve'ye kadar uzanan yirmi altı öykü ve efsane, Anadolu ve sahip olduğu kültürel miras hakkında çocukların ilgisini çekerek onları bilgilendirmeyi hedefliyor. Kitap : Ağrı'dan Zelve'ye- Anadolu Anlatıyor, Yazar : Serpil Ural, Yayınevi : Çitlembik Yayınevi - 9789944424882 - Fiyat: 18,70 TL. HEMEN kitaba bir gözatın. Serpil Ural. Ağrı'dan başlayıp Zelve'ye kadar uzanan yirmi altı öykü ve efsane, Anadolu ve sahip olduğu kültürel miras hakkında çocukların ilgisini çekerek onları bilgilendirmeyi hedefliyor. Ağrı'dan Zelve'ye - Anado...