flyfishingwingshootingexpo.com

Kapıdaki Yüzler

YAYIN TARİHİ 2018-07-26
DOSYA BOYUTU 12,39
ISBN 6051557137
DİL TÜRK
YAZAR Yıldırım Türk
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kapıdaki Yüzler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yıldırım Türk. Okumak Kapıdaki Yüzler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekâna göre değişmeyen. İnsanları kendinle ayarlardın. En çok bu yüzden sevmezlerdi seni; bu yüzden sözünü değersizleştirmeye, ayak oyunlarıyla gözden düşürmeye çalışırlardı. Ne olurdu koridorlarda ayna gibi dolaşıp varlığınla onların küçücük dünyalarını yerle bir etmeseydin! Donuk bakışlarında nelerin saklı olduğunu kim bilebilirdi ki? Aynı mekânda, aynı havayı solumak birbirini anlamak için yeterli miydi? Bilimden arta kalan o geniş zamanlarda kapalı kapılar ardında senden söz açılırdı. “O tuhaf adam mı?” diye yüzlerinde muzip bir tebessüm belirirdi. Ahmaklığından dem vurularak ayağına gelen fırsatları geri teptiğine gülünürdü. Kafanı kitaplardan kaldırmaman, edebiyattan başka konularda konuşmaman hatta çoğu zaman suskunluğa gömülmen dert olurdu arkadaşlarına. Senin durumunda olmadıkları için şükrederlerdi hâllerine. Bu nasıl dünyaydı böyle?

...nıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekana göre değişmeyen ... Kapidaki̇ Yüzler ... . Kapıdaki Yüzler. Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekana göre değişmeyen. 12 TL. Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekâna göre değişmeyen. » Kapıdaki Yüzler Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Uçsuz bucaksız ovad ... Kapıdaki Yüzler Yıldırım Türk ... . » Kapıdaki Yüzler Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Kapıdaki Yüzler kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Yıldırım Türk kitapları ve ÖTÜKEN NEŞRİYAT baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Kapıdaki Yüzler. Kapat. Kapıdaki Yüzler. ISBN. : 9786051557137. 9.60 TL. Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekana göre değişmeyen. Kapıdaki Yüzler kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 10.80 TL. Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekana göre değişmeyen. 17.70 TL. Kapıdaki YüzlerKapıdaki Yüzler - Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. 12.75 TL. Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekana göre değişmeyen. Öykü. Kapıdaki Yüzler. Kapıdaki Yüzler. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yıldırım Türk kaleminden Kapıdaki Yüzler kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Kapıdaki Yüzler. Yayınevi : Ötüken Neşriyat. Kitap : Kapıdaki Yüzler, Yazar : Yıldırım Türk, Yayınevi : Ötüken Neşriyat - 9786051557137 - Fiyat: 9,85 TL. Kapıdaki Yüzler. Size haber verelim. Yeni. 11.25 TL. Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekana göre değişmeyen. Kapıdaki Yüzler harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Yıldırım Türk. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Yıldırım Türk'den Kapıdaki Yüzler kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin....