flyfishingwingshootingexpo.com

Mesnevi-i Manevi Şerhi (6. Cilt)

YAYIN TARİHİ 2015-01-01
DOSYA BOYUTU 9,85
ISBN 9753511160
DİL TÜRK
YAZAR H. Hüseyin Top
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mesnevi-i Manevi Şerhi (6. Cilt) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır H. Hüseyin Top. Okumak Mesnevi-i Manevi Şerhi (6. Cilt) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Mesnevî’nin, öz halinde, İslâm dîninin bir ifâdesi olduğunu, İslâmî esasları dile getirip izah ettiğini anlatır. Dînin özü Allâh’a imandır. Allah aşkıdır. Aşk ile Allâh’ı sevmek, Allâh’a götüren yolda yürümektir. Mesnevî, bu esasın, bu aşkın kitabıdır; Allah aşkının doyumsuz çağlayanı, eşsiz şelâlesidir. Mesnevî, Kur’ân-ı Kerîm’in ve Allah Rasûlünün mübârek nutuklarından ifâdesi ve îzahıdır.

...n fikirlerine aşina kılmak için, Yaşayan Türkçe ile yepyeni bir Mesnevi şerhi hazırlıyor ... Mesnevi-i Manevi Şerhi 6. Cilt Tarafından Rumi Yayınları • Çevrimiçi... ... . Mesnevi-i Manevi Şerhi 6. Cilt. Yeni. Ücretsiz Kargo. Şu kadar ki, Hüseyin Top'un şerhi, ileri yıllarda yapılacak "Mesnevi" şerhleri için dikkate değer bir basamak konumunda olacaktır. 59.20 TL. İşte aziz dostum, sevgili yol arkadaşım Hüseyin Dede Efendi, yeni nesli Mevlana ile tanıştırmak ve onun fikirlerine aşina kılmak için, Yaşayan Türkçe ile yepyeni bir Mesnevi şerhi... H. Hüseyin Top. "Haza kitabu Mesnevi vehüve usulu usul-i usulid-din. "Bu Mesnevi, dinin as ... Mesnevi-i Manevi Şerhi (6. Cilt) ... ... H. Hüseyin Top. "Haza kitabu Mesnevi vehüve usulu usul-i usulid-din. "Bu Mesnevi, dinin asıllarının asıllarının asıllarıdır.". - Hz. Mevlana. ...6. Cilt Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Mesnevi-i Manevi Şerhi 6. Cilt Pdf İndir. fikirlerine aşina kılmak için, Yaşayan Türkçe ile yepyeni bir Mesnevi şerhi hazırlıyor. Mesnevi-i Manevi Şerhi 6. Cilt. Yazar : H. Hüseyin Top. Efendi, yeni nesli Mevlana ile tanıştırmak ve onun fikirlerine aşina kılmak için, Yaşayan Türkçe ile yepyeni bir Mesnevi şerhi hazırlıyor. İşte aziz dostum, sevgili yol arkadaşım Hüseyin Dede Efendi, yeni nesli Mevlana ile tanıştırmak ve onun fikirlerine aşina kılmak için, Yaşayan Türkçe ile yepyeni bir Mesnevi şerhi hazırlıyor. 80 TL. İşte aziz dostum, sevgili yol arkadaşım Hüseyin Dede Efendi, yeni nesli Mevlana ile tanıştırmak ve onun fikirlerine aşina kılmak için, Yaşayan Türkçe ile yepyeni bir Mesnevi şerhi hazırlıyor. Hüseyin Top. "Hâzâ kitâbu Mesnevî vehüve usûlu usûl-i usûlid-dîn. "Bu Mesnevî, dinin asıllarının asıllarının asıllarıdır.". Hz. Mevlânâ. 68 TL. İşte aziz dostum, sevgili yol arkadaşım Hüseyin Dede Efendi, yeni nesli Mevlana ile tanıştırmak ve onun fikirlerine aşina kılmak için, Yaşayan Türkçe ile yepyeni bir Mesnevi şerhi hazırlıyor. 56 TL. İşte aziz dostum, sevgili yol arkadaşım Hüseyin Dede Efendi, yeni nesli Mevlana ile tanıştırmak ve onun fikirlerine aşina kılmak için, Yaşayan Türkçe ile yepyeni bir Mesnevi şerhi hazırlıyor....