flyfishingwingshootingexpo.com

Tarih Çeşmesinden Binbir Damla

YAYIN TARİHİ 2012-01-01
DOSYA BOYUTU 10,12
ISBN 6054565351
DİL TÜRK
YAZAR Yusuf Yavuz Özcan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tarih Çeşmesinden Binbir Damla PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yusuf Yavuz Özcan. Okumak Tarih Çeşmesinden Binbir Damla çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yusuf Özcan’ın Semerkand Dergisi’nin Binbir Damla isimli kösesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çesmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi.Tarihten ders almak, kıssadan hisse çıkarmak, hikâyelerle mesaj vermek gelenegimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Özellikle sözlü gelenegimizde ibretli hadiseler ezberlenerek nesilden nesillere aktarılmıstır. Bu silsileden kopmamak da dinî ve millî mirasımızdanfaydalanmanın en kolay yollarından biridir.Yusuf Özcan menkıbeleri büyük bir ilmî titizlikle tek tek birincil kaynaklarından alarak günümüze tasıyor. Naklettigi her sözün ve olayın kaynagını veriyor.

...cilikleri, Semerkand. Tarih Çeşmesinden Binbir Damla ... TARİH ÇEŞMESİNDEN BİNBİR DAMLA 1 | Nadir Kitap ... . 31,50 TL. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli kösesinde yayımlanan tarihî kıssalar hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih Çeşmesinden Binbir Damla AÇIKLAMASI. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir ... Binbir Damla | Menkıbeler Serisi ... . Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi. 30.50 TL. ...Yusuf Yavuz Özcan Hacegan Yayınlarından çıkan Yusuf Yavuz Özcan tarafından yazılan, Tarih Çeşmesinden Binbir Damla adlı kitabın takdiminde diyor ki: Tarihten ders almak... 34.20 TL. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hi...