flyfishingwingshootingexpo.com

Başarının Anahtarı

YAYIN TARİHİ 2015-06-05
DOSYA BOYUTU 10,41
ISBN 6059869928
DİL TÜRK
YAZAR F. Hale Tilbaşar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Başarının Anahtarı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır F. Hale Tilbaşar. Okumak Başarının Anahtarı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ülkemiz, birçok konuda sınırsız kaynaklara sahip olmasına rağmen, her şeyi ithal ettiğimiz gibi kişisel gelişim bilgilerini de ithal etmekten geri durmadık. Oysa onun da kaynağı ülkemizde mevcut. Mevlana Mesnevisinde başarının süreçlerinden, basamaklarından ve sonuçlarından her şeyiyle bahsetmiş. Bu kitap, kişisel gelişim akımını 800 yıl önce ortaya atan Mevlana´nın bu akımla ilgili tüm fikirlerini ortaya çıkarıyor; batı kaynaklı zannettiğimiz kişisel gelişimin, Mevlana kaynaklı olduğu konusunda herkesi bilinçlendirmek. Ve kişisel gelişim bilgilerini Mevlana üzerinden vermek. Mevlana´nın Mesnevi´sinde yer alan kişisel gelişim süreciyle ilgili tüm sözleri bu kitapta derlendi ve toplandı. Kitabın Mevlana´nın bu sözlerinin açıklanmasıyla oluşturulmuş bir kitap niteliği taşımasına özen gösterildi. Kişisel gelişim konusunda batıyı değil Mevlana´yı kaynak almamdaki en büyük sebep; batılıların İslam´a aykırı çok yanlış yapıyor olmalarıydı. Bu hataları biz yapınca sonuç "Hüsran" oluyor. Oysa Mevlana sadece başarınınsırrını bize vermiyor, Peygamber efendimizin "Allah´ım! Bana eşyanın sırrını ver!"duasındaki o eşyanın sırrını da veriyor.

...al Eğitim ve Koçluk programlarımızla ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizi bırakın Başarının anahtarı: sabır ... Başarının Anahtarı ... . "Ders çalışmıyor ne yapalım?", "Ödevlerini eksik yapıyor", "Sürekli ödev yap diyorum" gibi konuşmalar aslında bir çok ailede var olan sorunlardan. Anahtar kelime ise, bu sınırlardan kurtulup değişik arayışlar içinde olabilmektedir. Sorumluluk her alanda başarının destekleyicisidir. Henri Ford'un dediği gibi, "Hata değil, çare bulun". Başarının Anahtarı Ekip Çalışması. Bu yazı 12,990 defa okunmuş. B ... Başarının Anahtarı Nedir? ... . Henri Ford'un dediği gibi, "Hata değil, çare bulun". Başarının Anahtarı Ekip Çalışması. Bu yazı 12,990 defa okunmuş. Başarının anahtarı ekip çalışması. Ana Sayfa İnsan ve Toplum Psikoloji Altın çağını yaşayan kişisel gelişim kitapları "başarının anahtarı" mı? Siyasette başarının anahtarı olarak DELTA yöntemi ile matematikte kullanılan Epilson-Delta yöntemini kastetmiyorum. Bu iki yöntem arasında hiçbir açıdan hiçbir benzeşme bulunmuyor. Başarının anahtarı nedir? Ocak 07, 2018. Başarı bazı insanlara çok uzakta gözükse de aslında o kadar da zor değil.Aslında başarı sadece 6 kelime içinde gizli.Ne düşünürsek ona dönüşürüz neden......