flyfishingwingshootingexpo.com

Hedefimiz Matematik 2. Kitap

YAYIN TARİHİ 2015-06-05
DOSYA BOYUTU 11,90
ISBN 6053412274
DİL TÜRK
YAZAR Katy Pike
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hedefimiz Matematik 2. Kitap PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Katy Pike. Okumak Hedefimiz Matematik 2. Kitap çevrimiçi şimdi çok kolay!

Matematik artık çok daha eğlenceli…Hedefimiz Matematik2.Kitap, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.Hedefimiz Matematik serisinde yer alan kitaplar, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak kitabın en önemli hedeflerinden biri olmuştur.Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hâle getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.Hedefimiz Matematik, günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği eğlenceli bir oyun hâline getiriyor!

...Matematik 2. Kitap. Yeni. Ücretsiz Kargo ... Hedefimiz Matematik 2 | Kitap.net ... . Yayınevi / Marka1001 Çiçek Kitaplar. 21,15. Ürün Bilgisi. Matematik artık çok daha eğlenceli… Hedefimiz Matematik 2. Kitap. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yayınevi / Marka1001 Çiçek Kitaplar. 21,15. Ürün Bilgisi. Matematik artık çok daha eğlenceli… 18.80 TL. Hedefimiz Matematik 2. Kitap-1001 Çiçek Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Katy Pike. Matematik artık çok daha e ... Hedefimiz Matematik 2. Kitap - Katy Pike | kitapyurdu.com ... . Katy Pike. Matematik artık çok daha eğlenceli… Uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. 15.51 TL. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir. Hedefimiz Matematik, günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği... 16.03 TL. 1001 ÇİÇEK KİTAPLAR , Hedefimiz Matematik 2 için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Matematik artık çok daha eğlenceli… Hedefimiz Matematik2.Kitap, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. Hedefimiz Matematik 2. Okul Çağı 6-10 Yaş - > Çocuk Eğitim/Etkinlik. 1 2 3 4 5. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir....