flyfishingwingshootingexpo.com

Liderler Neden Yalan Söyler?Uluslararası Politikada Yalan Gerçeği

YAYIN TARİHİ 2018-04-01
DOSYA BOYUTU 5,48
ISBN 6055383084
DİL TÜRK
YAZAR John J Mearsheimer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Liderler Neden Yalan Söyler?Uluslararası Politikada Yalan Gerçeği PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır John J Mearsheimer. Okumak Liderler Neden Yalan Söyler?Uluslararası Politikada Yalan Gerçeği çevrimiçi şimdi çok kolay!

Liderler neden yalan söyler? Liderlerin söyledikleri uluslararası yalanların farklı türleri nelerdir? Her bir yalan türünü motive eden stratejik mantık nedir? Özel olarak, liderleri, iğrenç değilse bile hoş olmayan bu davranışa sürükleyen yalanın potansiyel faydaları nelerdir? Her bir yalan türünü daha az veya çok mümkün kılan koşullar nelerdir? Bir devletin iç politikasının yanı sıra dış politikası açısından da yalanın potansiyel maliyetleri nelerdir? Başka bir deyişle, uluslararası yalanlar söylemenin sakıncaları nelerdir?Mearsheimer, yalan söylemenin ilk sistematik analizini sunduğu Liderler Neden Yalan Söyler’de, uluslararası ilişkilerdeki teorik literatürün yanı sıra yalan üzerine yazılmış kapsamlı literatüre de dayanan analitik bir çerçeve sunarak yukarıdaki sorulara cevap arıyor.

...20.25 TL. Liderler neden yalan söyler? Liderlerin söyledikleri uluslararası yalanların farklı türleri nelerdir? Her bir yalan türünü motive eden stratejik mantık nedir? Liderler neden yalan söyler? Liderlerin söyledikleri uluslararası yalanların farklı türleri nelerdir? Bir devletin iç politikasının yanı sıra dış politikası açısından da yalanın potansiyel maliyetleri nelerdir? 27 TL ... Liderler Neden Yalan Söyler? Sözleri ve Alıntıları ... . Liderler neden yalan söyler? Liderlerin söyledikleri uluslararası yalanların farklı türleri nelerdir? Her bir yalan türünü motive eden stratejik mantık nedir? Küre yayınları. Uluslararası İlişkiler dizisi ; 15. Genel Not: Dizin var. Konu Başlığı: Uluslararası Siyaset. Ek Yazar Liderler neden yalan söyler? Liderlerin söyledikleri uluslararası yalanların farklı türleri nelerdir? Bir ... John J. Mearsheimer / Liderler Neden Yalan Söyler | İhvan Forum... ... . Liderler neden yalan söyler? Liderlerin söyledikleri uluslararası yalanların farklı türleri nelerdir? Her bir yalan türünü motive eden stratejik mantık nedir? Küre yayınları. Uluslararası İlişkiler dizisi ; 15. Genel Not: Dizin var. Konu Başlığı: Uluslararası Siyaset. Ek Yazar Liderler neden yalan söyler? Liderlerin söyledikleri uluslararası yalanların farklı türleri nelerdir? Bir devletin iç politikasının yanı sıra dış politikası açısından da yalanın potansiyel maliyetleri nelerdir? john mearsheimer 'in devletlerin ve liderlerin neden yalana başvurduğunu analiz ettiği kitabı. kitap kolayca okunabilecek 120 sayfalık bir şey. yazar ise israil/y... Liderler neden yalan söyler? Liderlerin söyledikleri uluslararası yalanların farklı türleri nelerdir? Bir devletin iç politikasının yanı sıra dış politikası açısından da yalanın potansiyel maliyetleri nelerdir? 18.90 TL. Liderler neden yalan söyler? Liderlerin söyledikleri uluslararası yalanların farklı türleri nelerdir? Her bir yalan türünü motive eden stratejik mantık nedir? Uluslararası Politikada Yalan Gerçeği pdf indirme linki ve detaylarını vermeye çalıştık. Uluslararası Siyaset kategorisinde kendisine yer bulan Liderler Neden Yalan Söyler?...