flyfishingwingshootingexpo.com

Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu

YAYIN TARİHİ 2018-08-02
DOSYA BOYUTU 7,71
ISBN 6052983515
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Ertan Tuzlacı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Ertan Tuzlacı. Okumak Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Seren, şehirden uzak bir balıkçı kasabasında yaşıyordu. Babası uzun süre denize açılıyor, annesiyse işe gidip geliyordu. Seren de yalnız kaldığı zamanlarda çeşitli elişleriyle kendisini oyalıyordu. Bir gün yaptığı küçük kayığa bir mektup yerleştirip karşı kıyıdaki kasabaya göndermeye karar verdi. Ama Seren’in bazı endişeleri vardı. Bu kayık karşı kıyıya ulaşacak kadar dayanıklı mıydı? Biri kayığı bulsa bile mektubuna yanıt verir miydi?

...Beklenmedik Yolculuğu kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz ... Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu ... . Tükendi. Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu. ISBN: 9786052983515. Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu. Ertan Tuzlacı Kırmızı kedi Çocuk. Ürün Puanı Ürün Adı: Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu. Mağaza: Elimdeki Kitap. 2.80 €. Bir gün yaptığı küçük kayığa bir mektup yerleştirip karşı kıyıdaki kasabaya göndermeye karar verdi. Ama Seren'in bazı endişeleri vardı. Bu kayık karşı kıyıya ulaşacak k ... Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu - Prof. Dr. Ertan Tuzlacı ... . Ama Seren'in bazı endişeleri vardı. Bu kayık karşı kıyıya ulaşacak kadar dayanıklı mıydı? 9 TL. Mektup Kayığının Beklenmedik YolculuğuMektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu - Seren, şehirden uzak bir balıkçı kasabasında yaşıyordu. Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu - Ertan Tuzlacı hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ertan Tuzlacı. Seren, şehirden uzak bir balıkçı kasabasında yaşıyordu. Babası uzun süre denize açılıyor, annesiyse işe gidip geliyordu. Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu. Seren, şehirden uzak bir balıkçı kasabasında yaşıyordu. Babası uzun süre denize açılıyor, annesiyse işe gidip geliyordu. Bir gün yaptığı küçük kayığa bir mektup yerleştirip karşı kıyıdaki kasabaya göndermeye karar verdi. Ama Seren'in bazı endişeleri vardı. Bu kayık karşı kıyıya ulaşacak kadar dayanıklı mıy...