flyfishingwingshootingexpo.com

Eğlenceli Matematik 2. Kitap

YAYIN TARİHİ 2015-06-03
DOSYA BOYUTU 7,14
ISBN 6053412380
DİL TÜRK
YAZAR Garda Turner
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Eğlenceli Matematik 2. Kitap PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Garda Turner. Okumak Eğlenceli Matematik 2. Kitap çevrimiçi şimdi çok kolay!

Matematik artık çok daha eğlenceli…Eğlenceli Matematik 2, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.Eğlenceli Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak dizideki kitapların en önemli hedeflerinden biri olmuştur.Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hâle getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlayacak.

...anat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar Yemek Kitapları Hobi - Hediyelik Ürünler Kitap Okuma Gereçleri Yıllara Göre Çok Satan Kitaplar ... Eğlenceli Matematik 2. Kitap - 1001 Çiçek Kitaplar - Liman Kitap ... . %18. Eğlenceli Matematik 2. Kitap. Garda Turner. Matematik artık çok daha eğlenceli… Uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. 12.74 TL. Matematik artık çok daha eğlenceli… Eğlenceli Matematik 2, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. Kitap : Eğlenceli Matematik 2. Kitap, Yazar : Garda Turner, Yayınevi : 1001 Çiçek Kitaplar - 9786053412380 - Fiyat: 14,89 TL. Eğlenceli Mat ... Eğlenceli Matematik 2. Kitap | bkmkitap.com ... . Kitap : Eğlenceli Matematik 2. Kitap, Yazar : Garda Turner, Yayınevi : 1001 Çiçek Kitaplar - 9786053412380 - Fiyat: 14,89 TL. Eğlenceli Matematik 2. Kitap. Size haber verelim. %10. Diğer kategorisinde yer alan Garda Turner - Eğlenceli Matematik 2. Kitap kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Eğlenceli Matematik 2. Kitap-Garda Turner-1001 Çiçek Kitaplar-Sayfa Sayısı 48-Basım Yılı 2015 | Matematik artik çok daha eglenceli…Uzman ögretmenlerin danisman. Eğlenceli Matematik 2. Kitap. Garda Turner. Çevirmen: Ahmet Antmen. Yayınevi: 1001 Çiçek Kitaplar. Eğlenceli Matematik 2. Kitap. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yayınevi / Marka1001 Çiçek Kitaplar. 16,65. Ürün Bilgisi. Matematik artık çok daha eğlenceli… 15.73 TL. Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin... Matematik artık çok daha eğlenceli…Eğlenceli Matematik 2, uzman öğretmenlerin Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. 2. Sınıf Matematik dersi ise çocuklar için çok eğlenceli bir derstir. Kitapları incelediğimizde özellikle öğrenci odaklı ve daha kapsamlı hazırlanmış olduğunu görüyoruz. + Sepete Ekle. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Eğlenceli Matematik 2 1001 Çiçek Kitaplar. Matematik artık çok daha eğlenceli… Eğlenceli Matematik 2 - 6. Sınıf. Judy Tertini , Ahmet Antmen (Çevirmen). Eğlenceli Matematik kitapları, ilköğretim 2. sınıftan 6. sınıfa kadar her sınıf için hazırlanmış ve her kitap uzman... EĞLENC...