flyfishingwingshootingexpo.com

Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler

YAYIN TARİHİ 2000-01-01
DOSYA BOYUTU 6,57
ISBN 9756791165
DİL TÜRK
YAZAR Adil Ali Atalay Vaktidolu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Adil Ali Atalay Vaktidolu. Okumak Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler çevrimiçi şimdi çok kolay!

- Acı bile olsa doğruyu söyle.- Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır.- Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün başımdaki yeri gibidir. Beden başsız ve baş gözsüz hidayeti bulamaz.- Ali cennet kapısına asılan bir halka gibidir. Her kim cennete girmek istiyorsa ona asılmalıdır.- Ali, hayırseverdir. Bundan şüphe etmek, Allah'ın birliğini, benim de peygamberliğimi inkar etmek demektir.- Annesinin, babasının meşru rızasında bulunan kimseler, ömürlerinin bereketini görürler.- Aslı olmayan şeyler benden uzak, ben onlardan uzağım; ne ben batıldanım, ne batıl benden.- Bazı sözler vardır ki büyüdür, adamı büyüler, hayran eder; bazı şiirler de vardır ki felsefedir, fikirlerle yüklüdür.- Ben ilmin şehriyim. Ali ise bu şehrin kapısıdır. İlim isteyen kapısına gelsin.- Benden sonra halifeler on ikidir. Hepside Kureyş'tendir. - Benim Ehl-i Beyt'im Nuh'un gemisi gibidir, o gemiye binen kurtulur, ondan ayrılan boğulur.- Benim zürriyetim Ali'den gelir.- Bilgin kişiyle düşüp-kalkmak, oturup-durmak ibadettir. - Bilgi öğrenmek her mü'mine farzdır.- Bilgiyi gizleyene her şey, hatta denizdeki balıkla havadaki kuş bile lanet eder.- Bir an düşünmek, yetmiş yıl ibadet etmekten hayırlıdır. - Birbirinize buğzetmeyin, birbirinizden yüz çevirmeyin, birbirinize hased etmeyin, kin gütmeyin; Tanrı kulları, kardeş olsun.

...28 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler ... Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler... ... . 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon... 26.28 TL. Acı bile olsa doğruyu söyle. Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır. Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün başımdaki yeri gibidir. Acı bile olsa doğruyu söyle. Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır. A ... Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler ... . Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır. Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün başımdaki yeri gibidir. 25.20 TL. Acı bile olsa doğruyu söyle. Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır. Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün başımdaki yeri gibidir. 28.44 TL. Acı bile olsa doğruyu söyle. Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır. Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün başımdaki yeri gibidir. 23.76 TL. Acı bile olsa doğruyu söyle. Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır. Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün başımdaki yeri gibidir. İslam / Alevilik-Bektaşilik İslam / Meal-Tefsir-Hadis. Can Yayınları (Ali Adil Atalay). 24,00 18,00. İmam Cafer-i Sadık Buyruğu. 25.92 TL. Acı bile olsa doğruyu söyle. Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır. Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün başımdaki yeri gibidir. Acı bile olsa doğruyu söyle. Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır. Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün başımdaki yeri gibidir. 28.08 TL. Acı bile olsa doğruyu söyle. Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır. Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün...