flyfishingwingshootingexpo.com

Romanımla Sana Bir Ses...

YAYIN TARİHİ 2015-06-04
DOSYA BOYUTU 10,1
ISBN 6051419015
DİL TÜRK
YAZAR Ömer Madra
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Romanımla Sana Bir Ses... PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ömer Madra. Okumak Romanımla Sana Bir Ses... çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ömer Madra’nın yegâne romanı 25 yıl sonra yeniden okurlarıyla buluşuyor.Ama bu kez tek başına değil; Madra’nın 30 yıl önce yayınlanmış yegâne hikâyesiyle birlikte.Şimdi bu iki edebî verim tek kitapta bir araya geliyor. Üstelik Madra’nın bunca yılı değerlendirdiği -kısa ama özlü- bir sonsözle birlikte.“Bak, öyle bir roman yazacağım ki, içinde herkes ve her şey olacak. Daha doğrusu, hem hiçbir şey olmayacak, hem her şey olacak.”“Niye illa her şey olacak? Belli bir konuyla kendini sınırlasan olmaz mı?”Oğuz bir an düşündü. “Olmaz,” diye kestirip attı sonra. O arada cevabı bulmuştu. “Olmaz, çünkü bende bir Türk olarak uzmanlaşamama hastalığı var.” Acıklı bir sesle devam etti: “Biliyor musun, keşke ‘genel cerrahi’ gibi ‘genel kültür’ diye de bir uzmanlık dalı olsaydı. Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak çaresiz.”

...anımla sana bir ses... Ömer Madra'nın 1991 yılında ilk basımı yapılan 'Romanımla Sana Bir Ses ... Romanımla Sana Bir Ses… % 30 İndirimli Ömer Madra ... ..." adlı romanı Everest Yayınları arasında yeni basımıyla okurla buluşturuldu. ...Sana Bir Ses..' adlı yapıtını yeni basımıyla bir kez daha okunacak romanlar arasında sayabilirim. Romanımla Sana Bir Ses... Ömer Madra, Everest Yayınları'nda I. Basım:Haziran 2015, İstanbul. 9786051419015. 377161. Romanımla Sana Bir Ses... Everest Yayınları. Romanımla Sana Bir Ses... Açıklama. Taksi ... Romanımla Sana Bir Ses Kitabı ... . 377161. Romanımla Sana Bir Ses... Everest Yayınları. Romanımla Sana Bir Ses... Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. 18.80 TL. Acıklı bir sesle devam etti: "Biliyor musun, keşke 'genel cerrahi' gibi 'genel kültür' diye de bir uzmanlık dalı olsaydı. Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak... 24.80 TL. Acıklı bir sesle devam etti: "Biliyor musun, keşke 'genel cerrahi' gibi 'genel kültür' diye de bir uzmanlık dalı olsaydı. Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak... 22.37 TL. EVEREST YAYINLARI , Romanımla Sana Bir Ses... için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Ömer Madra. Ömer Madra'nın yegâne romanı 25 yıl sonra yeniden okurlarıyla buluşuyor. Ama bu kez tek başına değil; Madra'nın 30 yıl önce yayınlanmış yegâne hikâyesiyle birlikte. Romanımla Sana Bir Ses... ve Ömer Madra Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Onun için, romanda her şeyden biraz olacak çaresiz." 9789751402325. 506249. Romanımla Sana Bir Ses... Remzi Kitabevi. 10.78. 31,00 22,32. Sepete Ekle. Sen İstanbul'dan Daha Güzelsin. Habitus Kitap. 22,00 18,04. Romanımla Sana Bir Ses... Roman Ömer Madra'nın yegane romanı 25 yıl sonra yeniden okurlarıyla buluşuyor. Ama bu kez tek başına Everest Yayınları Ömer Madra. Kitap Adı : Romanımla Sana Bir Ses... Yazar : Ömer Madra Yayınevi : Everest Yayınları Tür : Roman Fiyat : 24 TL. "Bak, öyle bir roman yazacağım ki, içinde herkes ve her şey olacak. Romanımla sana bir ses... Ömer Madra'nın 1991 yılında ilk basımı yapılan 'Romanımla Sana Bir Ses..." adlı romanı Everest Yayınları arasında yeni basımıyla okurla buluşturuldu. Ömer Madra - Romanımla Sana Bir Ses... kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Romanımla Sana Bir Ses... Kitap Bilgisi. Alıntılar. Dudakalar silindi. Sonra kalkıldı. Duvar diplerine serilmiş minderlere oturuldu. Külotlar görünmesin diye etekler aşağı çekiştirildi. You are here. Ana Sayfa » Romanımla Sana Bir Ses... position-x Romanımla Sana Bir Ses... Yazar Adı: Ömer Madra....