flyfishingwingshootingexpo.com

Liderliğin Zihin Kodları

YAYIN TARİHİ 2012-02-23
DOSYA BOYUTU 5,64
ISBN 9752114289
DİL TÜRK
YAZAR Ethem Kocabaş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Liderliğin Zihin Kodları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ethem Kocabaş. Okumak Liderliğin Zihin Kodları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitap akıl ile beyni dönüştürmek suretiyle, düşünceyi olumlu yönde değiştirmeye yönelik önemli bir zihin hamlesidir.Beyin görüntüleme teknikleri sayesinde zihnin kodlarını çözmeye her zamankinden daha yakınız. Nörosiyaset, nöroiktisat, nörokuantoloji, nöropazarlama ve nöroeğitim çağında yaşıyoruz. Yıllardır beyin bilimleri konusunda araştırmalar yapan danışman ve yazar Ethem Kocabaş, her zaman olduğu gibi liderlik konusunda da zihin kodlarının çözülmesinin gerekliliğine dikkat çekiyor. Zihnin Şifresi, Zihinsel Uyanış ve Zihni Özgürleştirmek kitaplarının yazarı olan Ethem Kocabaş, bu eseriyle de Türkiye’de bir ilke daha imza atarak liderlik konusundaki ezberleri bozuyor. Bu kitap kendi benzersiz zihin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır.• Liderlik özelliklerinin beyinle ilişkisi nedir? • Liderliğin ortak bir şifresi var mı? • Liderlik bakımından önemli olan beyin bölgeleri ve bu bölgelerin işlevsel özellikleri neler? • Düşünce kodlarını değiştiren liderlik bilgileri nelerdir? • Genlerimiz kaderimiz mi? • Herkes lider olabilir mi? • Zihin kodlarının anahtarları nelerdir? • Liderlik, deha ve zekâ kavramları arasında nasıl bir ilişki vardır? • Yetenek şebekesine nasıl liderlik yapılabilir? • Sezgi nedir ve nasıl geliştirilebilir? • Liderlikle sezgi kavramı arasında nasıl bir ilişki vardır? • Liderlik eğitimlerinde nelere dikkat edilmelidir? • Liderlik konusunda zihin odaklı yönetim taktikleri ve stratejileri nelerdir?Eğer yukarıdaki soruların cevaplarını merak ediyorsanız şu anda doğru kitabı inceliyorsunuz demektir.

...in Zihin Kodları" konulu iki günlük bir eğitim semineri verdi ... "Liderliğin Zihin Kodları" Semineri - Adana Haberleri ... . Liderliğin Zihin Kodları, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 20,93 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Yorum Yaz. Ürün Adı: Liderliğin Zihin Kodları. Mağaza: TveT. Kişinin kendini tanıması konusunun ve liderliğin zihin kodlarının tüm detaylarıyla analiz edildiği eğitim aşağıdaki ana başlıklar altında verilmektedir" dedi."Liderliğin Zihin Kodları Eğitimi" ile liderlik... Bu kitap ke ... Liderliğin Zihin Kodları - Ethem Kocabaş ... ."Liderliğin Zihin Kodları Eğitimi" ile liderlik... Bu kitap kendi benzersiz zihin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır. Liderlik özelliklerinin beyinle ilişkisi nedir' Liderliğin ortak bir şifresi... Liderliğin Zihin Kodları-Ethem Kocabaş-Altın Kitaplar Yayınevi-Sayfa Sayısı 192-Basım Yılı 2012 | Bu kitap akil ile beyni dönüstürmek suretiyle, düsünceyi olu. ...hazırlanan "AOSB Akademisi"nin 5'nci programında "Liderliğin Zihin Kodları" konusu ele alındı. Ethem Kocabaş, katılımcılara "Liderliğin Zihin Kodları" konulu iki günlük bir eğitim semineri verdi. Bu kitap kendi benzersiz zihin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır. Liderlik özelliklerinin beyinle ilişkisi nedir? 9 €. Bu kitap kendi benzersiz zihin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır.•. Liderlik özelliklerinin beyinle ilişkisi nedir?•. Liderliğin Zihin Kodları. Bu kitap akıl ile beyni dönüştürmek suretiyle, düşünceyi olumlu yönde değiştirmeye yönelik önemli bir zihin hamlesidir.Beyin görüntüleme teknikleri sayesinde zihnin... Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) ve KARYA Çukurova ortaklığı ile bölgedeki şirketlerin sahiplerine ve çalışanlarına yönelik hazırlanan "AOSB Akademisi"nin 5'nci programında 'Liderliğin... Bu kitap kendi benzersiz zihin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır. Liderlik özelliklerinin beyinle iliş...